Ginekolog Pisz

Leśna 18
12-200 Pisz

Bardzo konkretny lekarz. Umiejętne podejście do pacjentki i bardzo dobry bezstresowy kontakt. Zainteresowany problemem, uprzejmy. Zawsze można zwrócić się o pomoc, poradę, czy zadzwonić. Mam za sobą dwukrotne skuteczne leczenie. Jest moim lekarzem
i jestem zadowolona z Jego opieki. ...

i jestem zadowolona z Jego opieki. A długo stroniłam od tego rodzaju wizyt,.. to teraz całkowicie zmieniłam zdanie.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Gabinet Ginekologiczny

12-200 Pisz

Kompetentny,miły i przede wszystkim delikatny. Tłumaczy każde badanie które wykonuje. Udziela bardzo wyczeprujących odpowiedzi. Stwarza miłą atmosferę dzięki czumu nie czułam skrępowania i wstydu :)
Po wizytach u kilku lekarzy w końcu znalazłam odpowiedniego.
Z całą pewnością mogę polecic Pana ...

Po wizytach u kilku lekarzy w końcu znalazłam odpowiedniego.
Z całą pewnością mogę polecic Pana doktora innym kobietom.

Niepibliczny Ambulatoryjny ZOZ w Piszu
ulica Sienkiewicza 4/31a
12-200 Pisz

Jeden z lepszych lekarzy w Piszu. 100%zadowolenia z mojej strony .Ciaze prowadzi mi jak najbardziej prawidlowo tłumaczac szczegolowo co jest itp. POLECAM

Opinia dodana przez: Izabela

Leśna 18