Ginekolog Pleszew

Zachodnia 17
63-300 Pleszew

przemiły pan, którybardzo kontaktowy, wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.i ma duże doświadczenie a to ważne

lekarz Miłosz Matuszczak

Ginekolog położnik, Ginekolog

63-300 Pleszew

kiedy straciłam moje pierwsze dziecko(urodziło się z wadą) to przy następnej ciąży dołożył wszelkich starań do tego żebym się nie martwiła i w trakcie obecnej ciąży skierował mnie na wszelkie badania abym była pewna ze z dzieckiem jest wszystko bardzo dobrze. W trakcie pobytu w szpitalu byłam pod jego kontrola. PAN DOKTOR to dobry i wyrozumiały człowiek potrafiący podnieść na duchu i zaopiekować się swoja pacjentką

Krzywosądów
Pleszew

Dobry lekarz, który woli dmuchać na zimne, niż bagatelizować sprawę. Dzięki opiece, wskazówkom, rygorowi w zagrożonej przedwczesnym porodem ciąży cieszymy się naszą małą córeczką. Godny polecenia.

Zakład
Wyspiańskiego 8
63-300 Pleszew

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek byłam. Pan doktor prowadził moje obie ciąże i obie w profesjonalny sposób. Faktycznie odbiega od innych lekarzy swoją postawą (nigdy nie czułam się jak mięso armatnie ani kolejne pieniądze tylko kobieta wysłuchana i zrozumiana a często też podniesiona na duchu ) i to właśnie sprawia,że Pana doktora nie zamienię na żadnego innego. Trafność diagnoz nawet przez telefon. Dziękuję Panie doktorze.

Opinia dodana przez: Magda

Zakład
Wyspiańskiego 8
63-300 Pleszew

Jak każda z nas ma swoje różne doświadczenia z różnymi lekarzami. Z moich doświadczeń bardzo polecam Pana doktora, zrobił ogromne wrażenie swoją wiedzą i kompetencją. Podczas wizyty widać, że pacjentka nie jest obojętna i do każdej z nas podchodzi indywidualnie. Obecnie jestem po operacji Richardsona oraz Hirsha (obniżenie ściany pochwy i wysiłkowe nietrzymaniem moczu). Mogę tylko skomentować w jednym zdaniu, że Pan doktor podarował mi drugie życie.

Opinia dodana przez: Anonimowa

Szpitalna 6