Ginekolog Płońsk

lekarz Ryszard Kołcz

09-100 Płońsk

Doktor przyjmował mnie na oddziale. Trafiłam tam z silnymi skurczami we wczesnej ciąży. Od razu miałam zrobiony komplet badań. Jedyny lekarz w Płońsku, który zna się na podtrzymaniu ciąży i jedyny, który naprawdę interesuje się pacjentką. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo polecam.

09-100 Płońsk

Witam. Jestem pacjentka dr. Majchrzaka i jak dla mnie to najlepszy lekarz ginekolog jakiego dotychczas spotkałam. Dr. Majchrzak jest cierpliwym i pełnym empatii lekarzem, który sumiennie zajmuje sie pacjentką. Jest to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Rzetelnie, starannie i dokładnie zajmuje się pacjentkami piszę to ze swojego doświadczenia jak i opinii moich koleżanek będących jego pacjentkami. Zawsze znajdzie czas, żeby odpowiedzieć na nurtujące pytania.
Dr. Majchrzak prowadził moją ciąże. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki nade mna. Doktor był również obecny w czasie mojego porodu. Zajął sie mną z ogromną troską.Świetny ginekolog, Lekarz godny polecenia!

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Bożena Ambroziak

Wyszogrodzka 37
09-100 Płońsk

prowadzila cała ciąże, odbierała porod, zero zastrzeżeń, polecam wszystkim, mozna ufać, polegać, ceny sa przystepne, ode mnie jako stałej pacjentki prywatnie czesto nie bierze nic jeżeli np nic mi nie dolega, za recepty tez nic, takze na pewno ni jest lekarzem żerującym na pieniadze i ilośc, a na pewno jakość:)

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Paweł Wawrzyniak

Płońsk

przychylam się do poprzedniej opinii. Też do doktora dojeżdżamy parę kilometrów, nie stanowi to żadnego problemu. Warto się poświęcić, dla takiego solidnego zbadania. Zaufanie to podstawa.

Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Akpang Mathias Kanu

Płońsk

lekarz który obsługiwał mnie na fundusz w poradni, miły, delikatny, punktualny w gabinecie, na oddziale robił mi operację bez zastrzeżeń, uczciwy po całej linni, moje znajome od kilkunastu lat zadowolone. Polecam

Joniec
09-131 Płońsk

Fajny i godny polecenia lekarz,wszystko tłumaczy rzetelnie,ma czas dla pacjentki.Prowadził moją ciąże i byłam baaaaardzo zadowolona,nie przeszkadza mi osobiscie że przechodzi z formy pani na ty.Godny polecenia.Ja będę do doktora chodziła napewno!!!!!!!!!

Broniewskiego 32

Szpital