Ginekolog Puszczykowo

Bolesława Chrobrego 28
62-041 Puszczykowo

Polecam gdy ma się nagłe kłopoty z upławami Jest na prawdę OK Wysucha i poradzi... POLECAM leki dobrze dobiera.

Klasztorna 2a
62-040 Puszczykowo

Bez zapisów, czasami trzeba poczekać. Kompetentny, wyrozumiały, cierpliwy. Dokładnie tłumaczy chorobę i metody jej leczenia. dodatkowe badania w cenie wizyty

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego"- świadczenia iambulatoryjne
Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo

Ostrzegam. Lekarz bez wykonywania jakichkolwiek badań zapisał mi lek hormonalny – nie informując mnie o tym, że zawiera hormony, nie szukając przyczyny problemu (nieregularne miesiączki), w podwójnej dawce (podczas gdy w tym czasie miałam bardzo znaczną niedowagę (BMI 16,65). Ze względu na liczne, poważne i nieraz bardzo długotrwałe skutki uboczne nie wzięłam leku, tylko skonsultowałam się z poleconym przez koleżankę lekarzem – specjalistą także od hormonów – który zabronił mi zażywania tego leku. Jak można na oślep grzebać w gospodarce hormonalnej pacjentki? Oby nikomu nie zaszkodził tak, jak mnie mógłby, gdybym z większym zaufaniem podeszła do jego „metod”.

Opinia dodana przez: Anna

Poznańska 36