Ginekolog Pyrzyce

NZOZ Eskulap sp z.o.o
Jana Pawła II 5 lok. 19
74-200 Pyrzyce

5 to za malo zeby ocenic Pana Doktora.Nie ma takiej oceny ktora potrafi ocenic uprzejmosc empatie i podejscie do pacjentki .Pan Doktor to najlepszy ginekolog na swiecie. Odbieral mi porod .Potrafil zartowac skurcze nie byly takie straszne i ogolnie porod. Zaluje tylko bardzo ze nie prowadzil ciazy, ze tak pozino na niego trafilam. Pozdrawiam Doktora Paulina

Opinia dodana przez: Paulina

Rolna 2
Pyrzyce

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Dzięki niej wcześnie znalazłam się w szpitalu i pomyślnie przeszłam operację. Ogromne dzięki i uznanie.

Witalis Woźniak

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Neurologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pelagia Halina Lickendorf
Jana Pawła II 2
74-200 Pyrzyce

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciąże i nie miałam chwili zwątpienia. Wysyłał na różne badania, przeprowadzał często badanie usg. Nie mam się do czego przyczepić. Jeśli kogoś spotkała jakaś nie miłą sytuacja wydaje mi się, że akurat dr Woźniak nie miał po prostu na nią wpływu. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ania

Niepubliczny Ginekologiczno - Położniczy Zakład Opieki Zdrowotnej
Ciepłownicza 1
74-200 Pyrzyce

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Zajmuje się świetnie pacentkami odpowie na każde pytanie. Naprawde wart polecenie

ulica Krótka 8B/8
74-200 Pyrzyce

JEST DOBRA ALE MA JEDNĄ WADE PALI PAPIEROSY W SWOIM GABINECIE!

JEST DOBRA ALE MA JEDNĄ WADE PALI PAPIEROSY W SWOIM GABINECIE!

Staromiejska 2a lok. 1

NZOZ Eskulap sp z.o.o