Filtruj terminy

Ginekolog Radomsko

dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

prywatny gabinet

97-500 Radomsko

Bardzo mine dziwią negatywne opinie o pani doktor. Jestem jej pacjentką przeszło 16 lat i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Miła, delikatna, pomocna. Jak widziała jakiś problem to skierowała na badania. Urodziłam dwoje dzieci i miałam do czynienia z innymi lekarzami ale dr Błada nie ma sobie równych. W szpitalu też się dobrze opiekuje pacjentami, zawsza czułam się bezpiecznie. Polecam serdecznie również młodym dziewczynom
Opinia dodana przez: Aleksandra

Krzysztof Sypniewski

Gabinet prywatny
Piastowska 37/35 Radomsko
97-500 Radomsko

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. miły, sympatyczny, delikatny. doradzi w każdej sytuacji, nie patrzy z góry na swoich pacjentów , jak to niektórzy lekarze mają w zwyczaju pomiatać ludźmi... jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doktorem.
Opinia dodana przez: Monika

dr MirosŁaw Kempa

Radomsko

Po prostu perfekcja pod każdym względem.
Badania,rozmowa wszystko przebiegało tak jak powinno. Jestem zadowolona i z chęcią polecę tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Stanislaw Ledwoch

Radomsko

Bez mrugnięcia okiem mogę polecić dr Ledwocha. Rozumiem, że ile kobiet tyle opinii. Ja mam z nim bardzo dobre doświadczenia, zawsze jest miły, wszystko wyjaśni, zleca wszystkie potrzebne badania. Pozdrawiam.

lekarz Andrzej Gburek

Stodolna 49
97-500 Radomsko

Polecam mojego Pana Doktora. Wizyty co roku kompleksowo wykonane, pobrana cytologia, skierowanie na usg piersi rozmowa podczas nadania na rozluźnienie czasem nawet Doktor żarcikiem rzuci. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Monika

dr Małgorzata Piwnik

Radomsko

Co to za lekarz!!??Niekompetenta i nie sympatyczna.Wykryła u mnie w 4 mies. ciąży prawdopodobieństwo poronienia,stwierdzając oschle że pewnie i tak poronie...To był koszmar te kilka dni zanim udałam się do innego lekarza.
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Adam Wlazłowski

PZP
Radomsko ul. Mickiewicza 16 gabinet nr 2
97-500 Radomsko

NIE Polecam lekarza ginekologa doktora Wlazłowskiego!! Bardzo niemiły i nieprzystępny lekarz. Na pytania odpowiadał smiechem, stwierdził że jesli pacjentka nie potrafi się zapisać do swojego lekarza mimo że nie było wolnych miejsc, tylko przychodzi do niego to powinna sie puknąć w głowę!! Wyszłam z gabinetu zaplakana. Nie dziwię sie, że do tego lekarza są wolne miejsca nawet dzien wczesniej. Po prostu pacjentki nie chcą do niego chodzić!
Szczerze odradzam
Opinia dodana przez: Magda

Radosław Pigoń

Radomsko

PORAŻKA! Poszłam do niego w trybie awaryjnym, zgodził się mnie przyjąć, jak powiedziałam. Świeżo parę dni po zrobienu testu ciążowego, który wyszedł pozytywny, zaczęłam krwawić. Nawet mnie nie zbadał, tylko powiedział, że to krwawienie implantacyjne i odesłał do domu, kazał przyjść za tydzień na umówioną wizytę. Żeby sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo. Nie rozwinęła się. To było poronienie.

lekarz Ewa Rogulska

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

Polecam Pania doktor. Mila, zaangazowana i konkretna. Badanie wykonane delikatnie. Pani dokotor przeprowadzila kompleksowe badanie :)
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Sławomir Dąbrowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 15 lok. 27
97-500 Radomsko

Mój ginekolog od 5 lat.Rewelacyjny diagnosta,wręcz maniak badań,kompetentny i uprzejmy.Jestem spokojna o swoje zdrowie i nie trzęsę się przed każdą wizytą, a to najważniejsze.Polecam!
Opinia dodana przez: małgosia

Ginekolodzy w Radomsku