Ginekolog Rogoźno

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
os.Przemysława 3/2
Rogoźno

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest przesympatyczna a do tego dokładna i delikatna. Po raz pierwszy u ginekologa czułam się tak komfortowo i kompleksowo zbadana. Wizyty przebiegają całkowicie bezstresowo. Gabinet estetyczny, dobrze wyposażony. Zdecydowanie POLECAM.

Opinia dodana przez: Monika

Przychodnia Zespołu Lekarzy Rodzinnych s.c. "Zdrowie Rodziny"
II Armii Wojska Polskiego 4a
64-610 Rogoźno

Zdecydowanie polecam Pana Doktora.Bardzo kompetentny lekarz mam do niego zaufanie.Pomimo że nie jestem z jego rejonu(jestem z Budzynia)zostałam przyjęta i bardzo fachowo załatwiona. Muszę stwierdzić że do tej pory nie byłam tak dokładnie przebadana jak przez Pana Doktora(a byłam już u wielu ginekologów)Ludzie bądźcie zadowoleni że macie takiego lekarza!!!Bardzo miła Pani pielęgniarka.