Ginekolog Rumia

Ginekolog położnik, Ginekolog

PANACEUM
Katowicka 16
84-232 Rumia

Do Pani doktor chodziłam na długo przed ciążą później prowadziła moją drugą ciążę i z całego serca polecam tyle czasu cierpliwości i życzliwości a przy tym fachowej i bardzo starannej opieki polecam każdej przyszłej mamie i nie tylko.

Opinia dodana przez: Aga

Żwirki i Wigury 18E
84-230 Rumia

Do dr Ostrowskiej chodzę od wielu lat. Trafiłam do niej głównie dla tego że specjalizuje się także w endokrynologii. Miałam zaburzenia hormonalne i wyleczyła mnie z nich na tyle skutecznie że w ciążę zaszłam podczas pierwszej próby. Mimo że jest obleganym lekarzem to zawsze znalazła dla mnie czas. W odpowiednio momencie dostrzegła mój problem ze skracająca się szyjka macicy. Nie mam żadnych zastrzeżeń i wręcz zdecydowanie polecam. Dziwią mnie niektóre opinię. Jak osoba korzystająca z usług dr może oceniać jej kompetencje. Niedorzeczne. Krytyka musi być konstruktywna.

lekarz Remigiusz Skrzypiec

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dąbrowskiego 127
84-232 Rumia

Witam razem z mężem od roku staraliśmy się o dziecko pierwsza wizyta była w prywatnej klinice i dostaliśmy dużo leków dla męża bo jest po poważnym wypadku i 6 miesięcy był w spiace bez szansy ale na szczęście udało się mu wygrać wszystko wracając do tematu Po prywatnych wizytach w różnych miejscach mąż stwierdził że próbujemy wszystko normalnie Bez leków badań itp no i się udało odrazu zapisałam się do Pana doktora remigiusz i w pełni stwierdzam że lekarz jest odpowiedni i nie chce innego do końca jasno wyjaśnił wszystko odpowiednio podszedł do nas jak również pomoże o każdej porze nocnej w razie czegoś nie pokojecego bardzo polecam go. Dziewczyny nie udawać przy lekarzach tylko szczerość i otwartość nie gryzą. A że powie coś nie miłego oczywiście w granicy przyzwoitości i z rozsądkiem każdy ma prawo do tego. Polecam naprawdę dr remigiusza

Opinia dodana przez: Szczęśliwa mama

Przychodnia POZ
Katowicka 14
84-230 Rumia

Pan Doktor przyjął mnie kilka razy w Przychodni "Świętokrzyska" pod nieobecność Lekarza, który wcześniej prowadził moją Ciążę.

Jestem bardzo zadowolona. Pan Dr Gilis nigdy nie dał mi odczuć, że "nie jestem Jego pacjentką". Dzięki Niemu mam zestaw wielu, ważnych w ciąży badań. Zawsze miły, spokojny, wyrozumiały (mimo tego, że większość wizyt odbyłam w towarzystwie Starszego Dziecka). Zawsze wszystko dokładnie notuje. Nie zamęcza częstym usg czy badaniem wewnętrznym. Na ostatniej wizycie (38 tydz Ciąży) zwrócił uwagę na powracajacą infekcję, przepisał globulki i pobrał wymaz w kierunku paciorkowca. Uczulił mnie na wagę tego badania i wpływ wyniku na przebieg porodu i kondycję moją i Dziecka.
Przyjemna, otwarta Osoba.
Bez względu na sytuację i własne odczucia zachowuje Profesjonalizm.
Bezcenna cecha.

Opinia dodana przez: latte