Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Rydułtowy

lekarz Zbigniew Łyko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

NZOZ "Koło Basenu" Sp. z o. o.
Strzelców Bytomskich 11
44-280 Rydułtowy

Od ponad 30 lat jestem jego stałą pacjentką. Za każdym razem profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pan doktor zawsze objaśnia na czym będzie polegać leczenie, każdy jego etap. Co ważne zawsze ma czas i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania. Specjalista godny zaufania i polecenia!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Anna Szostak

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy
44-280 Rydułtowy

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, zawsze wszystko wytłumaczy, doradzi. Prowadziła mi całą ciąże i nie moge złego słowa powiedzieć. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Anita

dr n. med. Andrzej Rutkowski

Szpital Miejski i przychodnia
Ul. Szpitalna
44-300 Rydułtowy

Lekarz kompetentny. Prowadził moje 2 ciąże w tym 1 bliźniacza. Zawsze chetnny do pomocy, a w trakcie porodu był cały czas pod telefonem. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Sylwia
Lekarz kompetentny ale i wredny do pacjentów ma wysokie mniemanie o sobie

lekarz Alfred Niewiem

Ofiar Terroru 95 lok. 6
44-280 Rydułtowy

Dwa razy trafiłam na tego lekarza. Pierwszy raz kiedy zostałam skierowana przez mojego lekarza prywatnego na biopsję szyjki macicy, nadanie wykonał bardzo kompetentnie, teraz po pół roku przez przypadek znowu tezn sam lekarz robił Cytologię i wpspomnial przy tym że bez względu na wynik powinnam takie badanie robić regularnie co pół roku. Nie wiem czy bym prowdzila u niego ciąże ale jeśli chodzi o dotychczasowe doświadczenie to nie mam złych ...
Opinia dodana przez: Izabela

dr Jacek Roman

Ginekolog, Ginekolog położnik

Rydułtowy

Myślę, że dla Pana doktora czas na emeryturę. Widać, że już mu się nie chcę. Chodziłam do niego 15 lat. Czas na zmiany.

lekarz Iwona Aerts

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna