Ginekolog Rydułtowy

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy
44-280 Rydułtowy

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, zawsze wszystko wytłumaczy, doradzi. Prowadziła mi całą ciąże i nie moge złego słowa powiedzieć. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Anita

Szpital Miejski i przychodnia
Ul. Szpitalna
44-300 Rydułtowy

Bardzo dobry ginekolog. Starannie podchodzi do spraw i godny zaufania . Slyszalam rozne opinie i bylam troszke przerazona przed pierwsza wizyta ale strach bardzo szybko minal podczas rozmowy z doktorem.W stu procentach polecam.

Rydułtowy

Lekarz jak najbardziej kompetentny,godny polecenia.

Lekarz jak najbardziej kompetentny,godny polecenia.

Ofiar Terroru 95 lok. 6
44-280 Rydułtowy

Bardzo troskliwy lekarz. Chodzę z 2 ciążą i jestem bardzo zadowolona. Wizyty bez stresowe bardzo delikatny. Gabinet wydaje mi się świetnie wyposażony.

Opinia dodana przez: Iwona

dr Jacek Roman

Ginekolog położnik, Ginekolog

Rydułtowy

Lekarz naprawdę godny polecenia. Bardzo miły, wszystko szczegółowa wyjaśnia oraz poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentce

Opinia dodana przez: Aga

Plebiscytowa 33
44-280 Rydułtowy

lecze sie w Radlinie u pana doktora na kase chorych,wizyta u niego nie jest stresujaca, gdy chodzilam do innych ginekologow zawsze czulam zażenowanie podczas badania, dr Krufczyk jest znakomity. To pierwszy ginekolog, a bylam juz u wielu, ktory przy pierwszej wizycie zrobil mi usg calej jamy brzusznej co mnie zdziwilo, goraco polecam

lekarz Zbigniew Łyko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

NZOZ "Koło Basenu" Sp. z o. o.
Strzelców Bytomskich 11

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna