Ginekolog Ryki

Gabinet Ginekologiczny Krzysztof Bojar
Sienkiewicza 12
08-500 Ryki

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

Rynek Stary 46
08-500 Ryki

Doktor od dziewięciu miesięcy prowadzi moją ciążę. Jest bardzo dobrym specjalistą, przyjemnym w kontaktach, ma doskonałą opinię wśród kolegów po fachu i położnych, z którymi rozmawiałam. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego, poleciłam go też mojej mamie i siostrze, stał się więc naszym "lekarzem rodzinnym" :-). Zawsze informuje mnie, co robi, co się z czym wiąże, nigdy nie było między nami problemów komunikacyjnych. Każda wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze, doktor rozmawia ze mną, z moim mężem, niejednokrotnie żartuje z nami. To, o czym piszę, to tylko otoczka, najważniejsze jest, by sprawdzał się jako lekarz i w moim odczuciu robi to doskonale. To pierwszy ginekolog, do którego trafiłam po latach poszukiwań, któremu zaufałam, i do którego chodzę bez obaw i zażenowania. Mojej mamie poleciłam go z czystym sumieniem, bo od długiego czasu nie mogła uporać się z problemem, a jej ginekolog - konował nie zlecał jej nawet badań, przypisując co raz jakieś kosmiczne tabletki, które tylko pogarszały sytuację. Dr Miturski przebada ją i już na pierwszej wizycie wysłał ją szczegółowe badania, które na szczęście wykluczyły nowotwór, po czym zabrał się do rzetelnego leczenia. Nikt mi nie wmówi, że to kiepski lekarz, bo o kłamstwie i bezczelności tej tezy świadczą zawsze kolejki do niego: ile razy nie przyjdę, tyle razy calutka poczekalnia zapchana. Nie wierzę, że kobiety przychodziłyby do niego, gdyby nie ufały jego kompetencjom, a spotykam niejednokrotnie te same i nowe twarze, więc wiem, co piszę.

Opinia dodana przez: Mama M

Zakładowa Przychodnia Lekarska Przy Odzieżowej Spółdzielni Inwalidów
Ryki, Żytnia
08-500 Ryki

jestem zadowolona z podejścia pani dr do pacjentów.jestem pod jej opieka od maja2012, bardzo dobrze przeprowadza moja ciąże, serdecznie polecam!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna w Rykach
ulica Słowackiego 13A