Ginekolog Stargard Szczeciński

marsz. Piłsudskiego 13 lok. 4
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo mi przykro ale dr Andrzej Nienartowicz już nie jest z nami,nie żyje.
Pacjentka

Bardzo mi przykro ale dr Andrzej Nienartowicz już nie jest z nami,nie żyje.
Pacjentka

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Kopernika 5d lok. 1a
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo dobrze tłumaczy metodę leczenia schorzenia. Zawsze poświęca dużo czasu pacjentce. Polecam właśnie tego ginekologa każdej kobiecie.

Ośrodek Dializ nr 7 w Stargardzie Szczecińskim
Wojska Polskiego 27
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo dobry lekarz. Miła kompetentna osoba. Wyjaśnia wszystko dokładnie. Zawsze zapyta o moje samopoczucie i czy mają jakieś dolegliwości, problemy bądź czy mam jakieś pytania Prowadzę obecnie ciążę u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTIMEX"
Pogodna 3
73-110 Stargard Szczeciński

Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam. Prowadził moją ciążę. Zawsze odbiera telefon,albo oddzoni. Bardzo dobry sprzęt. Jest bardzo miły.

73-110 Stargard Szczeciński

Jestem bardzo zadowolona. Opieka nad moją ciążą wspaniała, dokładnie wszystko pani doktor robi sprawdza i pilnuję. Bardzo polecam i naprawdę warto. Fakt, że trzeba płacić ale nie żałowałam w ogóle, poszłam bo moja córeczka jest zdrowa i zawszę uśmiechnięta. Nawet jak byłam na porodówce to mnie jeszcze odwiedziła i pocieszyła na duchu bardzo miło się czułam naprawdę. Jeśli bym był drugi raz w ciąży to na 100 % bym poszła jeszcze raz do pani Aleksandry. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Martitka

Praktyka prywatna
al. Dębowa 44
73-110 Stargard Szczeciński

Jak dla mnie najlepszy ginekolog-położnik.
Od 5 tygodnia prowadził moją ciążę, służył radą, pomocą, wspierał,odbierał telefon o każdej porze dnia i nocy,
Gdyby nie Pan doktor nie odważylabym sie rodzić w Stargardzie.
Kiedy Trzebabylo Pan.doktor.przepisywal leki i kierował na.dodatkowe ...

Jak dla mnie najlepszy ginekolog-położnik.
Gdyby nie Pan doktor nie odważylabym sie rodzić w Stargardzie.
Kiedy Trzebabylo Pan.doktor.przepisywal leki i kierował na.dodatkowe konsultacje do innych specjalistów -to na.duży plus!
Ogólnie cudowny człowiek, swoją opieką otacza pacjentki również po porodzie ;)
Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Aga

73-110 Stargard Szczeciński

Lekarz bardzo taktowny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Poświęca pacjentce bardzo dużo czasu. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Agata

lekarz Anna Gromadzka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Środkowa 3 lok. 2
73-110 Stargard Szczeciński

Pani doktor jest wspaniała. Nie sądziłam, że ktoś potrafi przeznaczyć dla jednego pacjenta tyle czasu. Wszystko idealnie tłumaczy, wysłucha i do tego jest bardzo uprzejma. Wizytą jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam wszystkim panią doktor. 90 zł to wiadomo dużo pieniędzy, ale naprawdę warto wydać za tak kompleksową i profesjonalną wizytę.

Dąbrowskiego 27
73-110 Stargard Szczeciński

Jestem w 20 tc. Przed wizytą u dr Pawluka byłam u dwóch innych lekarzy - niestety żaden z nich nie równa się z dr Pawlukiem. Poprzednie wizyty (ważne dla mnie, gdyż jest to moja pierwsza ciąża) trwały dosłownie chwilę, a dr Pawluk wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam !

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Romańczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GINEA 1"
Mickiewicza 20a
73-110 Stargard Szczeciński

Lekarz godny polecenia. Chodziłam do wielu ginekologów ponieważ miałam problemy w ciąży. Kiedy dostałam się do Doktora wkoncu poczułam się pod fachową opieką i we właściwym miejscu. Dziekuje