Ginekolog Suwałki

Maniówka, Suwałki

Spotkałam tego lekarza na trakcie porodowym i serdecznie polecam go wszystkim kobietom.mily, rzeczowy ,kulturalny.

Noniewicza 48
16-400 Maniówka, Suwałki

Profesjonalista. Wspaniały człowiek. Godny polecenia.

Profesjonalista. Wspaniały człowiek. Godny polecenia.

Prywatna Praktyka Ginekologiczna
16-400 Suwałki, ul. Noniewicza 48
16-400 Maniówka, Suwałki

Z pełnym zaufaniem mogę polecic tego lekarza, wiadomo z wielu źródeł, że nie jest przez pewne wpadki cenionym ginekologiem, ale każdy popełnia błędy, tylko niektórzy bardziej je tuszują. Jak dla mnie to najlepszy suwalski ginekolog, bardzo pomógł mi w ciąży, jako jedyny z lekarzy zauważył chorobę mojego dziecka jeszcze w ciąży, nie mówił, że jakoś to będzie tylko jasno dał do zrozumienia co trzeba robić by ratować dziecko, polecił najlepszych lekarzy, pomagał mi cały czas tu na miejscu, wymagałam cotygodniowych wizyt okazał mi wiele ciepła i serca bezinteresownie bo nie liczył za każdą wizytę, nie zostawił bez szans jak inni nie umył rąk,
Naprawdę jest godny polecenia
Do prowadzenia ciąży bez powikłań każdy jest dobry ale jak coś już się dzieje polecam właśnie jego

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Serdecznie polecam tego lekarza. Fachowy, kompetentny, miła atmosfera podczas wizyty, wyczerpująca informacja na zadawane pytania. Pierwsza moja wizyta była w 2001 roku i od tej pory tylko leczę się tylko u tego wysokiej klasy specjalisty.

Gabinet ginekologiczny
Bulwarowa
16-400 Maniówka, Suwałki

W lutym tego roku rodzilam poprzez CC które wykonał PAN Bogdan . blizna ładnie się zagoila malo widoczna . fachowe cięcie . polecam wyzity u pana ginekologa . lekarz w skali 10- na 10 ;-):

Opinia dodana przez: Justyna

Maniówka, Suwałki

Dla mnie wizyta perfekcyjna.Zrobił mi wszystkie badania łącznie z usg mimo iż ja nie jestem i nie byłam w ciąży. Dostałam wydruk z pełnym opisem . Skierował mnie do szpitala miałam zrobioną abrazję jamy brzusznej macicy. Zabieg przeprowadził sam doktor. Zero bólu .

Prywatny Gabinet Lekarski
Putry 9 l. 37
16-400 Maniówka, Suwałki

Kompetenty, prowadzil moja ciąże ,wszystkie wątpliwości czy pytania wyjaśniał.Owszem mówi trochę nie wyraźnie ale jak dla mnie najlepszy lekarz.

Opinia dodana przez: Ewelina

ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Pani doktor prowadzi moja ciąże, ale chodziłam do niej również i przed ciążą. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to osobiście nie znam lepszego suwalskiego lekarza. Pani doktor jest niesamowicie kompetentna i na prawdę wie co robi. Rzeczywiście można mieć wrażenie że przyjmuje pacjentki hurtowo - ale tak duże zainteresowanie wizytami chyba tylko dobrze świadczy o jej kompetencjach - aczkolwiek jeśli nie ma problemu Pani doktor na pewno nie będzie go szukała na siłę i jeśli mówi żeby się nie martwić to tak jest. Faktycznie jeśli ma się jakieś pytania, wątpliwości trzeba o nie podpytać ale mnie jeszcze nigdy Pani doktor nie zostawiła bez odpowiedzi. Co mi się podoba najbardziej że doktor Sochańska nie denerwuje pacjentki w ciąży niepotrzebnie, nie 'gdyba' że główka jest za mała, bądź mogą wystąpić krwawienia a nie muszą jak to było u innych lekarzy. Kiedy jest problem zabiera się za niego a nie snuje scenariusze co by być mogło. Skoro nic nie mówi znaczy że jest dobrze :) Faktycznie kolejki są długie i rzadko się jest przyjmowanemu na określoną godzinę, ale jeśli ma się pilny problem Pani doktor przyjmie zawsze bez względu na ilość czekających pacjentek. Raz po odebraniu wyników badania krwi miałam wątpliwości bo był poza 'widełkami'. Popędziłam do gabinetu i Pani rejestrująca powiedziała mi że mogę wejść po kolejnej pacjentce aby Pani doktor mogła ocenić wyniki. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: anonim

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnia Medycyny Rodzinnej" spółka cywilna
Emila Młynarskiego 9
16-400 Suwałki

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat Pani Doktor (pisanych i tzw. szemranych). Wypowiem się jedynie za siebie (zaznaczam, że - z konieczności - w gabinecie bywam od kilku lat minimum 1 x na pół roku, czasem raz 1 x na 3 m-ce). Moje obserwacje: uprzejma, kompetentna, zawsze chętnie wyjaśnia co i jak (zaznaczam, że jestem osobą dociekliwą i lubię wiedzieć co się dzieje z moim organizmem, jakie są metody leczenia, na czym polegają etc., etc.). W moim odczuciu Pani Doktor bywa wręcz empatyczna, co - biorąc pod uwagę moje doświadczenia z innymi lekarzami - za każdym mnie zdumiewa. Reasumując na podstawie dotychczasowych doświadczeń: POLECAM.

Sikorskiego 6/9b
16-400 Suwałki

Byłam niedawno u p.Markiewicz, jestem młodą dziewczyną i była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, bardzo mi zależało, aby przebiegła dobrze, gdyż nie się zrazić do tego wszystkiego. Pani była bardzo miła, uśmiechnięta i delikatna, wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie, rozmawiała ze mną jak z równym co mnie ucieszyło, ponieważ zazwyczaj my, młodzi jesteśmy olewani i traktowani z góry, jestem w pełni zadowolona, za miesiąc wybieram się na koleją wizytę :)