Ginekolog Syców

ul. Wrocławska 2/52
56-500 Syców

wspaniala osobowosc bardzo dobra lekarka naprawde polecam niesamowite podejscie do pacjentki az chce sie przychodzic na kontrole

Opinia dodana przez: Ewa Jaskula

Syców

Bardzo polecam tego lekarza. Moim zdaniem jest fantastycznym specjalistą i można na niego liczyc w kazdej sytuacji,o każdej porze dnia i nocy. Polecam!!!!

Piastowska 26a
56-500 Syców

bardzo dobra polecam dokładna dobrze wytłumaczy a jak trzeba to nawet pocieszy.zeby każdy był taki dokładny jak pani doktor było by mniej umierania polecam i bardzo szanuję ją za to że jest prawdziwym lekarzem dla ludzi.

Szpital w Sycowie - Powiatowy Zespół szpitali w Oleśnicy
ulica Oleśnicka 25