Ginekolog Turek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Turek

Wspaniały lekarz z powołaniem. Podczas każdej wizyty witając pacjentkę
podaje dłoń na przywitanie. Odpowiada na wszystkie pytania, bardzo
uprzejmy. Prowadzę u niego ciążę i jestem absolutnie zadowolona.

Wspaniały lekarz z powołaniem. Podczas każdej wizyty witając pacjentkę
podaje dłoń na przywitanie. Odpowiada na wszystkie pytania, bardzo
uprzejmy. Prowadzę u niego ciążę i jestem absolutnie zadowolona.

Opinia dodana przez: wartula

os. Miranda 10
Turek

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor dzięki niej utrzymałam ciążę. Powinno być więcej takich lekarzy:)

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Polecam ! Polecam ! Polecam ! Doktor Bakalarz zawsze jest miły i profesjonalny , w odpowiedni sposób przekazuje nawet złe informacje . Jest cudowny !

Opinia dodana przez: paulina

Jan Czereda

62-700 Turek

Bardzo fajny, rzeczowy lekarz-normalny czlowiek. Dba o swojego pacjenta, doradzi i jest osiagalny telefonicznie w kazdej chwili. Prowadzil moja ciaze i odbieral porod. Maz mogl uczestniczyc bez problemu w kazdej wizycie i przy porodzie :) Nawet nam szkoda bylo po rozwiazaniu w grudniu ze to juz koniec co miesiecznych konsultacji :) Zona w rejestracji rowniez bardzo mila osobka :) Krotko mowiac: Polecam ! W razie kolejnej ciazy rowniez wybralabym Pana Czerede. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ania

62-700 Turek

Zdecydowanie polecam. Już od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Będąc w ciąży miałam robione wszystkie niezbędne badania. Nigdy nie było żadnego problemu.

Opinia dodana przez: anndols anndols

Obwodnica Północna 2a
62-700 Turek

Na sam widok gabinet jest troche skromny i staroswiecki ale pani doktor jest bardzo sympatyczna miła i wyrozumiala

pl. Glicensteina 5
62-700 Turek

super !!! dobry specjalista i fachowiec plastyka krocza zrobiona przez nią zachwyca . ciąże prowadzi z wielkim zaangażowaniem .polecam z całą odpowiedzialnością/

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARSMEDICAL Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
ulica Kolska 28
62-700 Turek

Według mnie miły lekarz,sympatyczna obsługa, nowoczesny sprzęt medyczny zrobił na mnie ogromne wrażenie.Poza tym dr.Krawczyk cierpliwie potrafi udzielić odpowiedzi na zadawane pytania.Podczas wizyt w gabinecie nigdy nie odczuwałam stresu ani dyskomfortu mimo, iż to była moja pierwsza ciąża.Jestem bardzo zadowolona z tego, iż byłam jego pacjentką i uważam że lepiej nie mogłam trafić.Gorąco polecam.Duży szacun dla Pana Doktora.

Opinia dodana przez: storczyk

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Odradzam!! Straciłam dziecko w 7. tygodniu bo dr Bakalarz i jego lekarze na oddziale w Turku w obliczu zagrożenia poronieniem zbagatelizowali bakterie w moczu, chorobę autoimmunologiczną, poziom glukozy we krwi 40. i przebytą toksoplazmoze (która jak się okazało może się uaktywnić)! Nie zrobiono mi podstawowych badań, tylko położono na oddziale, czekając aż bicie serduszka ustanie!! Nikt nie przeprowadził ze mną wywiadu dzięki któremu można było temu zapobiec. I nie jest to zdanie jedynie zrozpaczonej kobiety, ale profesjonalnego Ginekologa, który później uświadomił mi niekompetencję lekarzy z tureckiego oddziału. Jedyne co mogę mu oddać to sympatię, ale co po niej, skoro nawet podczas łyżeczkowania nie wydobył płodu, którego nieobecność potwierdzono w materiale oddanym do badania genetycznego! Płód spłynął więc do toalety, po tym jak Pan Doktor zapewnił o wydobyciu całego materiału. Każdy lekarz może mieć dobre opinie, póki ciąża prawidłowo się rozwija. Sztuka lekarska jednak to działanie, kiedy pojawia się problem. Na szczęście istnieją lekarze podchodzący do zawodu z rzetelnością i odpowiednią wiedzą. Dr Bakalarz i pozostali ginekolodzy z tureckiego szpitala jednak do nich nie należą. Miałam bezpośrednią styczność także z dr A. Kolendą-Jaros oraz dr Czeredą - pierwsza miła ale równie niekompetentna, drugi poza ignorancją wylazał się dużą opryskliwością.

Opinia dodana przez: zola

Dobrska 22a