Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ginekolog Wołów

lekarz Artur Kulesz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Położniczo - Ginekologiczne "GEMINI"
56-100 Wołów

Bardzo dobry ,lekarz wszystko spokojnie mi wytłumaczył .Fajne podejście do pacjenta bardzo delikatny w trakcie badania .Jestem zadowolona i na pewno do niego wruce
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Grzenda

56-100 Wołów

Dziwi mnie aż 5 pozytywnych opinii. Być może lekarz ten przyjmuje prywatnie lub opinię napisali mu znajomi. W stosunku do mnie zachował się lekceważąco. Uważam, że pewne osoby powinny przejść już na emeryturę, skoro wypaliły się zawodowo, nie mają podejścia, cierpliwości lub zwykłej ludzkiej empatii w stosunku do drugiego człowieka/pacjenta.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agnieszka Owczarek

56-100 Wołów

Nie polecam. Byłam bardzo aktywna w ciąży. Ani jednego dnia na L4. Do dnia porodu w pracy. Marzyłam o porodzie siłami natury. Robiłam wszystkie płatne i bezpłatne badania, bardzo dużo czytałam, chodziłam na szkołę odzienia - przygotowywałam się. Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Jeszcze na ostatniej lub przedostatniej wizycie zapytałam czy jest we mnie cokolwiek co może sprawić, że zanim rozpocznie się akcja porodowa będziemy musieli zrobić CC. Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Elżbieta Medyńska-Hanasiewicz