Ginekolog Żary

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Ela

Kasprzaka 21
68-200 Żary

Polecam każdemu , bardzo miły i sympatyczny pan . Przede wszystkim umie wysłuchać i wytłumaczyć . Zdobyłam jego zaufanie już po pierwszej wizycie , szkoda tylko ,że zmarnowałam trochę zdrowia lecząc się gdzie indziej .

Opinia dodana przez: anonim

68-200 Żary

Jest to mój pierwszy lekarz-ginekolog i jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona. Jak kazda kobieta bałam sie pierwszej wizyty, lecz jak się potem okazało niepotrzebnie, do tej pory mile ja wspominam(jeśli mozna tak nazwać wizytę). Muszę przyznać, że regularnie odwiedzam ten gabinet. Pan dr jest miły, delikatny, odpowiada na kazde pytanie oraz doradza. Naprawdę polecam tego lekarza każdej kobiecie!

Okrzei 9
Żary

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor :) świetne podejście do pacjenta, życzliwość i przede wszystkim kompetencja!!!

szpilal na wyspie
Szprotawa, Świece
68-100 Żary

Świetny specjalista,empatyczny człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta.Do każdego podchodzi insywidualnie,nie bagatelizuje.Lekarz z prawdziwego powołania.

Okrzei 9
Żary

Polecam każdemu.Bardzo dobry fachowiec, który przejmuje się pacjentem i bardzo angażuje się w jego leczenie.

eskulap
moniuszki
68-208 Żary

Super lekarz ale nie- tylko prawdziwy człowiek który z zamiłowaniem wykonuje swój zawód nie jak to się mówi taśmowo Jak się podejmuje zająć sie daną pacjentką to doprowadza ją do końca.Każdy lekarz powinien traktować pacjenta jak człowieka a nie jak rzecz czy zadanie które było do wykonania a dr.
Tabaczyński każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile trzeba nawet kosztem swojego wolnego czasu Kobieta kyóra idzie na wizyte nie musi bać sie czegokolwiek wszystko co bedzie chciała wiedzieć na wszystko ptrzyma odpowiec i to nie z zegarkiem na reku POLECAM GO KAZDEMU

Marek Blitek

Partyzantów 4
68-200 Żary

Indywidualne podejście do pacjenta, gabinet w pełni wyposażony i komfortowy, Pan doktor rzetelny, zawsze skoncentrowany na problemie i bardzo ludzki, żadnej ściemy i wyciągania pieniędzy a wybierając komfort należy liczyć się z wydaniem grosza. WARTO!

Opinia dodana przez: merida

NZOZ Na Wyspie
Żary ul.Pszenna
68-200 Żary

Bardzo polecam, w czwartek była moja pierwsza wizyta i pani ginekolog okazała się bardzo ciepłą osobą, wszystko tłumaczy i poświęca dużo czasu, a stres szybko mija!

Centrum Ginekologiczne
ul. Matejki 9
Żary

Swietny lekarz. Wizyty u niego to wreszcie jakaś odmiana po bezskutecznych próbach leczenia w państwowym szpitalu. W czasie jednej wizyty zrobił mi więcej badań i dowiedziałam się więcej niż przez pół roku chodzenia do poradni . A przede wszystkim poradził sobie szybko z moją chorobą

Opinia dodana przez: dorota