Ginekolog Żnin

88-400 Żnin

Dzięki Panu mogę się cieszyć moim urwisem już czwarty rok. Miałam zagrożoną ciążę i w odpowiednim czasie odpowiednia diagnoza i zalecenia. Polecam każdemu Szpital Miejski w Bydgoszczy gdzie pan doktor mnie skierował.Tam są specjaliści na wysokim poziomie.Tam dbył się poród w 32 tyg. z odklejonym łożyskiem.W Żninie zbagatelizowano krwotok i odesłano mnie do domu ze stwierdzeniem że go nie było.

Przychodnia Rodzinna
ul.Żytnia
88-400 Żnin

Dr J.Porada to bardzo dobry specjalista.
GODNY POLECENIA!!
Uprzejmy,delikatny,cierpliwy.
Nie znam innego tak oddanego pacjentce lekarza.
Zaznaczam,że leczę się na NFZ.

Dr J.Porada to bardzo dobry specjalista.
GODNY POLECENIA!!
Uprzejmy,delikatny,cierpliwy.
Nie znam innego tak oddanego pacjentce lekarza.
Zaznaczam,że leczę się na NFZ.

Opinia dodana przez: Gabriela

Pieniężnej 4
88-400 Żnin

Polecam, pani dr bardzo miła, wszystko spokojnie wyjaśnia, dokładne badania. Jedynie można długo czekać na swoją kolej w poczekalni, ale wolę dłużej czekać i potem dłużej być w gabinecie niż niedokładne badania.

Gabinet chir.prywatny,,eskulap''
ul.Aliantow 14 Znin
88-400 Żnin

w swoim gabinecie ok. na oddziale już nie.Płacąc tyle kasy przez okres trwania ciąży liczyłam,że chociaż na chwilę pojawi się podczas porodu a tu rozczarowanie.

Gabinet chir.prywatny,,eskulap''
ul.Aliantow 14 Znin
88-400 Żnin

Jestem w szoku czytając te wszystkie negatywne opinie. Ja mam zgoła inne doświadczenie i śmiem twierdzić, że jednak jakie pacjent ma podejście taki też dla niego będzie lekarz!!! Nie wiem jak mogłabym dziękować Pani Latoch za profesjonalne podejście do mnie, okazane serce i pomoc w przerażającym i niesamowicie trudnym dla mnie okresie. Pani doktor ma ogromny dar, pasję i niewątpliwie kocha swoją pracę! Do tego cierpliwość, poświęca tyle czasu ile trzeba by dokładnie omówić plan zabiegu i odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjenta. Dokładnie 1 Stycznia spotkała mnie "niespodzianka", której nigdy bym się nie spodziewała. Myślałam, że moje krwawienia są wynikiem poronienia, a okazało się, że była to ciąża pozamaciczna rozwijająca się w jajowodzie. Pani Latoch nie miała najmniejszego problemu z postawieniem diagnozy. Zabieg przeprowadziła błyskawicznie wcześniej informując mnie o wszystkim. Na rozmowę miała czas nieograniczony, zawsze służyła pomocą. Nidy nie czułam się tak bezpiecznie pod opieką lekarza. Sympatyczna, uśmiechnięta. Wielki pozytyw!!!

Opinia dodana przez: Daria