Filtruj terminy

Izabela Latoch

Gabinet chir.prywatny,,eskulap''
ul.Aliantow 14 Znin

Zdecydowanie nie polecam!

Miałam tą nieprzyjemność spotkać Panią Doktor w szpitalu w Bydgoszczy.
Na drugi dzień po przyjęciu mnie na oddział na obchodzie śmiała się co ja tu jeszcze robię skoro wyniki są takie a nie inne (cóż sama siebie nie skierowałam na oddział, wątpliwa to przyjemność na nim przebywać).
W trakcie badania (kilka innych lekarzy, czy też studentów stało i się patrzyło, również śmiało się z jej ...
Opinia dodana przez: Monika

Wojciech Szczęsny

88-400 Żnin

Wspaniały lekarz i człowiek. Zawsze ma czas dla pacjenta. Jestem pacjentką doktora Szczęsnego. Prowadził moją ciążę i zawsze był gotowy do pomocy. Odpowiadał ba wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. W każdej chwili mogłam do niego zadzwonić nigdy nie odmówił pomocy. Dzięki panu doktorowi mój synek jest zdrowy A ja byłam spokojna przez całą ciążę bo wiedziałam że mam najlepszego lekarza.

lekarz Grażyna Gmerek

Pieniężnej 4
88-400 Żnin

Nie wiem skąd te negatywne opinie, Pani Gmerek prowadzi moja ciąże, nie bagatelizuje żadnych dolegliwości, co wizytę jest wykonywane usg, tłumaczy każdy szczegół, poświęca dużo czasu. Wiele moich znajomych prowadziło u niej swoje ciąże i są zadowolone, polecam
Opinia dodana przez: Telimena

lekarz Jacek Porada

Przychodnia Rodzinna
ul.Żytnia
88-400 Żnin

Gorąco polecam wszystkim dr J.Poradę.
Jest to wspaniały człowiek,zawsze uśmiechnięty wita w drzwiach swego gabinetu każdą pacjentkę.
Bardzo konkretny fachowiec w swojej dziedzinie.
Byłam u kilku specjalistów,ale żaden nie zajął się mną tak jak w/w lekarz.
Zaznaczam,że leczy mnie w ramach NFZ.
SUPER SPECJALISTA-POLECAM!!!!!!
Opinia dodana przez: GABRIELA

dr n. med. Wiesław Ilnicki

Gabinet chir.prywatny,,eskulap''
ul.Aliantow 14 Znin
88-400 Żnin

w swoim gabinecie ok. na oddziale już nie.Płacąc tyle kasy przez okres trwania ciąży liczyłam,że chociaż na chwilę pojawi się podczas porodu a tu rozczarowanie.

Ginekolodzy w mieście Żnin