lekarz Ginter Baron

2,2
2,1
2,2
2,1

Dr.Ginter Baron,bardzo dobry,kompetentny lekarz,żona zgłosiła się z bardzo wysokim ciśnieniem i dr.bardzo szybko i skutecznie zareagował aplikując odpowiednie leki,i badania,do dziś wszystko ok

Teleporada podczas pandemii na Nocnej i Świątecznej Opiece. SOR w Rybniku nieczynny. Długo czekam na telefon na parkingu szpitalnym - kolka nerkowa. Pan doktor stanowczo odsyła mnie do Jastrzębia na urologię. Na dyżurze obecna jest też pielęgniarka, ale lekarz odmawia, podania zastrzyku przeciwbólowego. Nie otrzymuję żadnej recepty. Jadę zatem na SOR do Jastrzębia. Nic przyjemnego z takim bólem i nic taniego, jeśli trzeba skorzystać z taksówki.

Tak czytam te pozytywne opinie to chyba o innym lekarzu , miałam nieszczęście z nim się skonsultować telefonicznie ( opieka nocna - teleporada) arogancki , krzyczał , nawet nie dał mi dojść do słowa. Taki człowiek który nie ma szacunku do drugiego człowieka nie powinien być lekarzem. Zastanawiam się dlaczego taki lekarz tam jeszcze pracuje? . Na pewno złoże na niego skargę do NFZ . Na pewno daje mu 0 gwiazdek.

Konkretny lekarz zastosował leczenie na moje zapalenie płuc konkretnie po tygodniu już czułem się lepiej i do dzisiaj nie mam problemów z płucami a to już było jakes 8 lat temu i dziś jest moim lekarzem pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz , dwa razy bylam u niego i za każdym razem przepisał bardzo skuteczne leki. Dziękuję i pozdrawiam

Polecam, wiele razy mi pomógł, przepisuje skuteczne leki, jest wrażliwy na ból i krzywdę pacjenta. Potrafi też pocieszyć. Jest osobliwy to fakt.

Byłem u wielu lekarzy, ale dr. Baron to istny wybryk medycyny. Zgłosiłem się z silnym bólem gardła na NiŚOP w Rybniku. Już podczas wejścia do gabinetu chciałem zawrócić widząc dbałość o higienę osobistą lekarza. Rozumiem, że jest upał na dworze i każdy się poci, ale włosy tłuste, dłonie ubrudzone, fartuch miejscami rozpruty, brzuch wychodzi spod koszulki i straszny odór. Ktoś może pomyśleć, że to żart, ale niestety nie. Po wypisaniu recepty udałem się do apteki, aby zakupić leki. Był weekend wieczór, więc nie miałem zbyt dużego wyboru aptek. Na zakupie leków spędziłem ponad godzinę jeżdżąc od apteki do apteki, bo farmaceuci mieli spore problemy z odczytaniem recepry. Koszmar. Każdy wie jak wygląda pismo lekarskie, ale jeśli kilku farmaceutów miało problemy z odczytaniem recept no to już coś znaczy. Dodam jeszcze, że nawet lekarz rodzinny w mojej przychodni głowił się co przepisał mi dr. Baron. Jeśli możecie to omijajcie tego lekarza bo nie nadaje się on nawet do wypisywania recept. Nie rozumiem dlaczego szpital w Rybniku zatrudnia takie osoby. Lekarz jest uprzejmy i bardzo dobrze się z nim rozmawia, ale mógłby przynajmiej zadbać o higienę i pisać czytelniej bo straciłem dużo czasu na jeżdżeniu po aptekach przez te hieroglify.

Teleporada. Covid stwierdzony testem. Wysoka gorączka, ból mięśni, stawów. Lekarz dzwoni z pretensjami. Po pierwszych dwóch zdaniach przestaje słuchać. Twierdzi, że to nie covid, że to grypa. Wysyła do ralyngologa? Ma problem w wystawieniem L4. Urywa połączenie. Oddzwania, daje numery recept. Bez jakichkolwiek instrukcji i się rozłącza. Ten lekarz nie nadaje się do niczego. Jest zagrożeniem dla pacjentów.

Dr Baron uważam z już dawno nie powinien pracować nie miły nawet dzień dobry nie potrafił powiedzieć, udałam się na izbę przyjęć z obrzękiem nogi która była spuchnięta gorąca i cała zapalona nawet nie raczył spojrzeć na nią....dostałam receptę na antybiotyk który był nie potrzebny. Nigdy więcej do tego lekarza....

Niestety, niewłaściwa osoba na tym stanowisku, opryskliwy, nieuprzejmy, niekompetentny. Przepisał receptę której farmaceuta nie mógł zrealizować, leki pogorszyły by mój stan zdrowia.