lekarz Ginter Baron

2,2
2,1
2,2
2,1

Ten pan nie powinien leczyć. Miałam nieszczęście zetknąć się z nim kilka razy (opieka nocna). Nigdy jego diagnoza nie okazała się trafna. Ponadto uważam, że stwarza zagrożenie dla pacjenta- jest zwyczajnie brudny. O ile ubranie i schludność to jego sprawa o tyle stetoskop upaprany krwią czu rękawiczki niezmieniane, chyba ani razu w trakcie dyżuru to już na prawdę jakieś niebezpieczeństwo! Ktoś powiedział, że idealnie nadaje się do wypisywania recept- o nic nie pyta, tylko pisze. Więc potrzebujesz pomocy lekarskiej to nie pod tym adresem 😢 Ktoś powinien zweryfikować kompetencje tego ...

Nigdy jego diagnoza nie okazała się trafna.
Więc potrzebujesz pomocy lekarskiej to nie pod tym adresem 😢
Ktoś powinien zweryfikować kompetencje tego lekarza i odsunąć go od pacjentów.

Przyszedłem z bólem pleców do doktorka ten nawet mnie nie zbadał dostalem leki przeciwbólowe które 4 lata temu wyszły z obiegu. Doktor nawet nie chciał słuchać co się stało ból to ból i od tego są leki przeciwbólowe a jak dalej mnie będzie boleć to mam zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.

5 października udałem się na izbę przyjęć doktora Barona z bólem nerki bardzo długo czekałem aż racz mnie przyjąć gdy mnie przyjął to zaczął narzekać ludzie nie wiecie która jest godzina było przed 23:55 lekarz nawet nie raczył mnie zbadać tylko wypisał mi receptę między innymi na Tramal Retard 20 mg że mam go brać 3 razy dziennie finał tego zdarzenia był taki ile recepty zrealizowałem 6 października 7 października ma dyżur u mnie w szpitalu gdy mnie zaczęło boleć wziąłem Wedle zaleceń lekarza termal finał był taki że mnie potwornie rozbolała boli głowa aż do utraty przytomności Zabrała mnie karetka do centralnego Szpitala Klinicznego po czym stwierdzono że to zatrucie tramalem Kosztowało mnie to 7 dni pobytu na oddziale w centralnym szpitalu klinicznym przez takiego lekarza doktora barona mało nie straciłem życia To jest skandal że tak czy lekarze pracują w takich poradniach nocnej opieki świątecznej zdrowotnej w każdym bądź razie powinien się cieszyć że nie zgłosiłem tego do Izby Lekarskiej ten lekarz powinien się zastanowić czy powinien wykonywać zawod Bo to jest po prostu praca odpowiedzialna nie byle jakiego rzeźnika . Kategorycznie odradzam tego lekarza No chyba że ktoś chce skończyć w grobie

Lekarz godny polecenia. Lecze się u niego od lat, nigdy się nie zawiodłam. Miły, uprzejmy, kompetentny.

Po pierwsze: wszędzie dałabym 0 gwiazdek ale nie da się. A teraz do rzeczy. Przyszłam do lekarza pierwszego kontaktu. Na nieszczęście był dr. Baron. Na wstępie przy przepisywaniu moich danych do zeszytu dr przysypiał! Bolało mnie bardzo mocno gardło, miałam gorączkę i czułam się beznadziejnie. Wspomniałam że córka 2 dni wcześniej dostała antybiotyk bo ma anginę i obawiam się że to jest też angina. Poinformowałam że karmię piersią. Lekarz powiedział że może mi przepisać antybiotyk na moją własną odpowiedzialność bo antybiotyk może się skumulować w dziecku. Czekał na moją odpowiedź czy się zgadzam a to wszystko było jeszcze ZANIM w ogóle mnie zbadał! Jak się upomniałam o badanie to stwierdził że gardło "zaczerwienione"zdębiałam i mówię że jeszcze dzisiaj przed wizytą miałam biały nalot na migdalku i takie białe plamy. Na to doktor że "może były ale teraz nie ma" (po wyjściu wróciłam do auta i tam popatrzyłam w lusterku i białe plamy widać na pierwszy rzut oka,nie trzeba się specjalnie przyglądać!). Przy wyborze leków zapytał ile miesięcy ma dziecko i jak powiedziałam że 8 miesięcy to się dopiero zaczęło! WYKRZYCZAŁ że to jest "chore i nienormalne" żeby tak długo karmić, że to "czysta głupota" i mam odstawić dziecko bo karmi się tylko 3 miesiące i nie więcej. Przyszła pani pielęgniarka i kłócił się z nią bo ona mówiła że dziecko można karmić nawet kilka lat. Poszła zapytać pediatrę i wróciła mówiąc że 12 miesięcy ale dr baron dalej swoje. Był obrażony że ktoś mu zwrócił uwagę więc przepisał mi 2 spraye do gardła o tym samym działaniu, 2 różne tabletki przeciwbólowe, 1 tabletki na gorączkę, pastylki do ssania i FLEGAMINE! Mimo że nie miałam kaszlu. Oczywiście nie kupiłam recept. Następnego dnia poszłam do innego lekarza diagnoza- angina bakteryjna. Gdybym posłuchała dr Barona i wciskała te wszystkie leki bakterie rozniosły by się po całym ciele i mogłabym skończyć z sepsą. Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia!

Tego Pana nie można nazwać lekarzem. Przyszłam z bólem przy przelykaniu a wyszłam z zapaleniem oskrzeli i czystym gardłem jak stwierdził. Antybiotyki, 100zl wydane. Na następny dzień poszłam do swojego zaufanego lekarza, który stwierdza angine ropna, płuca czyste jak u niemowlaka. Sam załamuje się na słowa poprzedniej "diagnozy". Takich lekarzy nie powinno w ogóle być. Czy nie wiedzą, że antybiotyki brane bez przyczyny są niebezpieczne? Jak zaufać później lekarzom? Bardzo chętnie zgłaszam to do izby lekarskiej.

Jeśli Pan to czyta to dla dobra dzieci powinien Pan się zwolnić. Dziecko roczek od dwóch dni katar w nocy gorączka 40,9 drgawki i wymioty. Byłam dzisiaj w nocy zaraz na wejściu jeszcze nic nie zdążyłam powiedzieć pretensje po co tu jestem. Zbadał roczne dziecko stwierdził zmiany na oskrzelach i lekko zaczerwienione gardło. Jak zobaczyłam że szuka po kartkach co ma wypisać na recepcie i jak dawkować to wiedziałam że muszę z dzieckiem uciekać. Dziecku przepisał antybiotyk plus 4 inne leki. Pojechaliśmy z dzieckiem na oddział do Rydułtów, ponieważ wiedziałam że lekarz jest niekompetentny okazało się że dziecko ma opryszczkę gardłową wirus trzy dniowy podawać leki przeciw gorączkowe. Uciekać jak tylko go zobaczycie. Brak wiedzy my płacimy na takiego "specjalistę" od niczego a wręcz od tragedi.

lekarz ktory sie nie nadaje do leczenia chyba ze tylko recepte wypisac jeszcze jak sie samemu wie jaki lek sie potrzebuje nic wiecej corka byla na nocnym dyrzuze z 3letnm synkiem wysoka goraczka ponad39 wymioty a on stwierdza zapalenie oskrzeli i przepisuje antybiotyk rano w poniedzialek jedzie do pediatry co zadnego zapalenia oskrzel nie ma tylko wirus z goraczka i wymioty jego to juz dawno powiini zwolnic bo moze dojsc do tragedi

Nie polecam. Lekarz kompletnie nie rzetelny. Spóźnił się ponad godzinę po czym musiał zjeść coś żeby na końcu przyjąć pacjentow. Bez jakiegokolwiek badania stwierdził że młody chłopak z migrena wymiotujacy musi po prostu leżeć aż mu przejdzie. Radzę omijać szerokim łukiem.

a dla mnie to super doktorek bo wie o co chodzi a specjalizacja to nie wszystko,z dziecmi tez chodzilam i zawsze usmiechniety i mily