dr n. med. Grażyna Bazylewicz

2,9
2,1
3,5
1,7

Jestem pod ogromnym wrażeniem! Wreszcie, po 13 latach zmagania się z AZS u córki trafiłam na lekarza, który nie leczy skutków, a szuka przyczyny choroby i je eliminuje. Kolejni lekarze przepisywali tylko sterydy, choroba wracała.... Dziś po zabiegach fototerapii i porządnej suplementacji, po wcześniejszych szczegółowych badaniach, skóra jest zdrowa. Córka wreszcie jest szczęśliwa. Jesteśmy jeszcze w trakcie leczenia, ale już można mówić o ogromnym sukcesie/przełomie w leczeniu. Wiedza Pani dr Bazylewicz, którą szeroko przekazuje pacjentowi - bezcenna. Szczerze polecam!!!

Lekarka opowiada o rockeffelerze i gatesie zamiast zająć się leczeniem. Jej teorie spiskowe wzięły górę nad profesjonalizmem. Dodatkowo, otrzymałem silne maści które tylko wzmożyły pojawianie się u mnie czerwonych krost. Aktualnie wygląfam jka potwór

Powiem tak pare la temu leczylem u pani doktor tradzik syna najpierw drogie maści , torbę witamin , i nic pózniej 10 mikorodermoabrazji 150 zł każda i nie no i drogi laser i sie udało ,teraz drugi syn ma tradzik i poszliśmy do innego dermatologa i od razu dostaliśmy propozycj terapii izotekiem i efekty super a bazylewicz tylko naciągała nas przez trzy lata na wizyty o terapi izotekiem nie było mowy . I jeszcze jedno kiedyś byłem z dwoma synami u pani doktor i jak spytałem ze ja mam jeszcze problem z kaszką na twarzy dostałem jakąś maści ale zapłaciłem za 3 wizyty sumie 360zl byłem w szoku po wyjściu maści i tak nie pomogła w pól godziny pani doktor zarobiła za trzy wizyty o paragonie nie było mowy ,

Wizyta u pani doktor nie spełniła moich oczekiwań, nie mogę się otrząsnąć po tym, w jaki sposób zostałam potraktowana. Pani doktor całą wizytę mówiła o sobie i cudownym sposobie żywienia, który został wynaleziony 2000 lat temu i który pomaga na wszystko. O sposobie żywienia i właściwej diety można się u Pani doktor dowiedzieć w ciągu 5 wizyt, każda po 250 zł. Pani doktor postawiła diagnozę - mam niedoczynność tarczycy. Na moje pytanie, skąd to wie i czy aby nie należałoby zrobić badań, odpowiedziała, że wszystko widzi, jak na mnie spojrzy, ...

Pani doktor postawiła diagnozę - mam niedoczynność tarczycy. Na moje pytanie, skąd to wie i czy aby nie należałoby zrobić badań, odpowiedziała, że wszystko widzi, jak na mnie spojrzy, a "wy ludzie, tylko chcielibyście się badać i jeść tabletki".
Przeżyłam szok, kiedy Pani doktor stwierdziła, że należałoby usunąć włókniaka, którego mam na powiece (żaden wcześniejszy dermatolog nie chciał się tego podjąć, twierdząc, że mam udać się do okulisty), bo jeszcze ktoś sobie pomyśli, że to rak i będzie się bał, że się zarazi!!!!
Pani doktor przez godzinę mówiła,między innymi o firmach farmaceutycznych, które nakręcają rynek usług medycznych i obgadując innych lekarzy. Co ciekawe, unikała kontaktu wzrokowego i nie była mną wcale zainteresowana. Na koniec przedstawiła kosztorys swoich usług odnośnie moich dolegliwości, który przyprawił mnie o zawrót głowy. Żeby się leczyć u pani doktor trzeba mieć nie worek, ale wór pieniędzy.
Żałuję, że nie wstałam i nie podziękowałam za wizytę.
W połowie lipca udaję się na wizytę do lekarza dermatologa w ramach NFZ.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Zgadzam się z poprzednikami, iż Pani dr: 1) zależy przede wszystkim na pieniądzach pacjenta, a nie na samym pacjencie; 2) skupia się na sobie, a nie na pacjencie; 3) stara się budować swój autorytet na podważaniu kompetencji innych lekarzy. Efekty leczenia farmakologicznego - doszło do pogorszenia stanu skóry. Lepiej miało być po zabiegach laserem IPL Pani dr za skromny 1.000,00 PLN (1 zabieg miesięcznie). Efekty zabiegu z zakresu medycyny estetycznej - niezadowalające. Na początku Pani dr twierdziła, że "na pewno wystarczy jedna ampułka kwasu hialuronowego", by potem stwierdzić, ...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
Zgadzam się z poprzednikami, iż Pani dr:
1) zależy przede wszystkim na pieniądzach pacjenta, a nie na samym pacjencie;
2) skupia się na sobie, a nie na pacjencie;
3) stara się budować swój autorytet na podważaniu kompetencji innych lekarzy.
Efekty zabiegu z zakresu medycyny estetycznej - niezadowalające. Na początku Pani dr twierdziła, że "na pewno wystarczy jedna ampułka kwasu hialuronowego", by potem stwierdzić, że "przecież wspominała, że jedna ampułka na pewno nie wystarczy". Dodam tylko, że 1 ml wypełniacza kosztuje u Pani dr 1.200,00 PLN plus 100,00 PLN za wizytę plus 100,00 PLN za krem znieczulający EMLA.

Omijać z daleka! Przyszedłem zbadać znamiona na całym ciele. Pani dr głównie opowiadała o swoim laserze i swoich dokonaniach. Poprosiłem o skierowanie na chirurgie jednodniową. bo nie chciałem płacić kolejnej stówy za jej magiczny laser. Zabierała się do wypisywania jakby pierwszy raz to robiła. Na skierowaniu nie ma pesela ani niczego więc mogę się nim podetrzeć. Gdy umawiałem sie na wizytę była mowa o cenie badania 250 zł. Gdy wyszedłem z gabinetu okazało się, że za pietnastominutową gadkę o znamionach ("konsultacja") też muszę zapłacić dodatkowe 100 zł. Nikt wcześniej mi o tym nie mówił. Za 350 zł przebadałem wszytskie znamiona .. Porażka, omijać szerokim łukiem, chyba że ktoś śpi na pieniądzach

Witam Jestem chora na łuszczycę. Kiedy zaczełam leczenie u pani doktor moje ciało było w 30% łuszczycą. Wszyscy lekarze przepisywali sterydy i efekty były coraz gorsze. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam do niej niem mam łuszcycy- nie stosowanie sterydów , naświelania oraz dieta. Nie naświetlam sie od roku , stosuję tylko dietę. Dziękuje jej za to bardzo.

Witam

Zdecydowanie przestrzegam przed tą kobietą... Zupełnie nie wzbudza zaufania, opowiada tylko o sobie, swoich doswiadczeniach i "rewelacyjnych metodach leczenia" (które oczywiście są dostępne u niej w gabinecie za niebagatelne ceny. A najlepsze jest to, że jak byłam u niej kiedyś jako nastolatka (8 lat temu!!!), to mówiła dosłownie to samo... W ogóle nie liczy się z uczuciami pacjenta, to co on ma do opowiedzenia. Oczywiscie (tak jak czytałam już w innych opiniach), wyszła z gabinetu w trakcie wizyty około 4-5 razy, albo odbierała telefony. Wizyta polegała więc na "reklamowaniu" swoich metod leczenia (które w mojej chorobie są stare jak świat) i na długim "wracaniu do wątku", w momencie, gdy wróciła znowu do gabinetu i zareklamowaniu megadrogich preparatów w postaci próek. I oczywiscie 100zł skasowane... Żenada.

Pani niestety skupia się na tym by namówić pacjenta na jej drogie badania naświetleniami, nie szukając istoty problemu, badanie trwało 10 sekund, a reklama cudownych właściwości naświetleń 40 minut, niestety nie mogę polecić.

Zdecydowanie odradzam. Dla tej Pani liczy się tylko kasa. Podczas wizyty mówiłam o jednym problemie, a jak zaczęłam mówić o drugim to stwierdziła, że na drugie schorzenie muszę przyjść na drugą wizytę!!! I zapłacić drugi raz :-) Na pierwszy problem też wcale nie pomogła, bo nawet niespecjalnie ją interesował. Pewnie nie nadawał się do leczenia jej super laserami, więc nie było co ze mną gadać, bo i tak kasy ze mnie nie da się wyciągnąć :-)