lek. dent. Grażyna Borzymowska

Chodzę do pani doktor od wielu lat. Za każdym razem jestem zadowolona ze świadczonych usług. Polecam

świetny stomatolog. Pani Grażyna to przesmpatyczna osoba, ma indywidulane podjesc do pacjenta. Polecam!

Bardzo kompetenta i profesjonalna obsługa. Godna polecenia.

Bardzo kompetenta i profesjonalna obsługa. Godna polecenia.

Nie wiem skąd te dobre opinie, zdecydowanie nie polecam! POszłam z NFZ, a po zakończeniu leczenia okazało się, że pani doktor wstawiła plombę światłoutwardzalną, więc musiałam dopłacić. Była strasznie niemiła, ale to już szczegół, po roku od zabiegu zrobiła się przetoka ropna, ząb do kanałówki. Nie polecam!

super specjalistka. polecam renata szott

super specjalistka. polecam renata szott

O Pani doktor Borzymowskiej słyszałam dużo dobrego. Ja jednak chciałam wyrazić swoją opinie o pracującej tam również pani stomatolog Annie Zupok. Miła, kompetentna osoba z serdecznym podejściem do pac jęta. Nawet osoby stroniące od dentystów poczują się tam dobrze :)

O Pani doktor Borzymowskiej słyszałam dużo dobrego.

Profesjonalizm, delikatnośc, obycie ze stresem pacjenta Pani Grażyna opanowała do tego stopnia, że można spokojnie powiedziec, że wizyta to bardziej przyjemnośc niż koniecznośc, bardzo się cieszę że znalazłem dentystkę do której przychodzi się z uśmiechem mimo tego że boję się dentystów. Koszt wizyty w zależności od rodzaju leczenia:).