Grazyna Budniewska

Pediatra, Stomatolog

Tadeusz Wspaniały człowiek i stomatolog, którego trudno będzie zastąpić. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nie zasiądę już w fotelu cudownej Pani Doktor, z ufnością oddając się w Jej profesjonalne ręce. Trudno pogodzić się z taką stratą. W imieniu wszystkich wdzięcznych pacjentów, dziękuję za wszystko, Kochana Grażynko: za fachowość, empatię, otwartość i rozmowy w gabinecie. Spoczywaj w pokoju.

żegnaj Grażynko, byłaś wspaniała. Cudowna pani doktor, która niestety już odeszła.

Gorąco polecam..Mam dzis 32 lata!!Plomby mojej ukochanej Pani Doktor trzymają się do dziś a minęło 25 lat!!Rewelacyjna Kobieta Lekarz z powołania,do dziś korzystam z usług boskiego Dentysty...leczenie zębów nie musi być nie przyjemne...z takim Lekarzem to pestka..Z wyrazami szacunka Mariola Relich:-)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Świętochłowice"?

Przychodnia Medycyny Rodzinnej
41-600 Świętochłowice