Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Pediatra Świętochłowice

- 28 lekarzy

Gabinet

Świętochłowice

Średnia ocen: 5,0/5
Tadeusz Wspaniały człowiek i stomatolog, którego trudno będzie zastąpić. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nie zasiądę już w fotelu cudownej Pani Doktor, z ufnością oddając się w Jej profesjonalne ręce. Trudno pogodzić się z taką stratą. W imieniu wszystkich wdzięcznych pacjentów, dziękuję za wszystko, Kochana Grażynko: za fachowość, empatię, otwartość i rozmowy w gabinecie. Spoczywaj w pokoju.
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia Medycyny Rodzinnej

41-600 Świętochłowice

Średnia ocen: 4,9/5
Kobieta anioł. Ma świetne podejście do dzieci. nie przepisuje na wszystko antybiotyku. Można o Pani doktor powiedzieć tylko same dobre rzeczy
Opinia dodana przez: Agnieszka

Gabinet
ul. Katowicka 34
41-608 Świętochłowice

Średnia ocen: 4,4/5
Pan doktor leczył mnie jak byłam dzieckiem więc powierzenie Jemu mojego dziecka do leczenia było oczywistością:) Nie daje antybiotyku od razu na kaszelek, nigdy złego słowa nie powiedział i nie obnosi się tak ze swoim "doktorstwem" jak inni lekarze którzy zwykle patrzą na pacjenta jak na tumana który, przecież nie ma prawa wiedzieć co mu dolega... Ehh co tam o innych-to jest bardzo "ludzki" lekarz, taki powiedziała bym że, swojski:)
Opinia dodana przez: Ania

Gabinet
Powstańców Śląskich 20 lok. 15
41-605 Świętochłowice

Średnia ocen: 4,3/5
Wspaniala lekarka od serca i z powolania! Jestem pod wrazeniem moja corka dala sie zbadac i nawet chce znowu do niej pojsc!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Bukowa 120
41-600 Świętochłowice

Średnia ocen: 3,5/5
Na moje nieszczęście i mojego 9 miesięcznego syna miałam okazję poznać ordynatora Woźniaka i byłam świadkiem nieprzyjemnego incydentu na oddziale jak to doktor mówiąc brzydko olal 3 letniego chłopca który to przez 3 dni się męczył z bólem brzucha ze nie umiał aż chodzić matka prosiła o pomoc chłopczyk dostawał tylko leki przeciwgoronczkowe i kropluwke po 3 dniach ordynator przyszedł po wielu wezwania matki i ludzi którzy to widzieli co ...
Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Rejonowa Nr 3.

41-605 Świętochłowice

Średnia ocen: 3,3/5
Pani jest lekarzem całej naszej rodziny od 23 lat.Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. "Medycznie" odchowała nam 2 synów. Jak trzeba było to nawet przychodziła do domu,nigdy nie dała poznać że coś jest nie tak,a musiała wdrapywać się po schodach na 4piętro.
Opinia dodana przez: krystian

Gabinet
Bytomska 11/5
41-600 Świętochłowice

Średnia ocen: 2,5/5
Kompletnie nie mam do niej zaufania, za każdym razem przepisuje antybiotyk, wątpię, aby zawsze było to konieczne. Co do jej usposobienia, to dajemy radę się dogadac ;) wizyty trwaja tyle ile trzeba było, bez pośpiechu, niektóre wskazówki dotyczące pielęgnacji bardzo przydatne.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Średnia ocen: 1,6/5
Z Panią Doktor miałam nieprzyjemność spotkać się dwa razy. W obu przypadkach dostałam skierowanie do szpitala ponieważ nie była pewna swojej diagnozy. Za pierwszym razem zupełnie niepotrzebnie jechałam z niemowlęciem na izbę przyjęć, bo z pobytu najbardziej pamiętam 2noce gdzie spałam na podłodze, natomiast dziecko 2 razy obejrzał lekarz i wyszliśmy do domu dostając maść. Pani Doktor jest nieuprzejma; strach się o coś zapytać, bo od razu podnosi głos-"jak można ...
Opinia dodana przez: Anonim
+4 więcej

Gabinet
ulica Czajora 15
41-608 Świętochłowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
+1 więcej

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Pediatrzy w ŚwiętochłowicachCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat