lekarz Iwona Wolska-Kontewicz

1,5

Witam podtrzymuję opinię przede wszystkim Pani doktor za szybko wypisuje antybiotyki nawet jeśli dziecko nie gorączkuje tylko ma kaszel i katar straszy rodzica zapalaniem płuc, nie wzbudza zaufania stracony czas, bo i tak trzeba jej opinie skonsultować z innym pediatrą.

Z Panią Doktor miałam nieprzyjemność spotkać się dwa razy. W obu przypadkach dostałam skierowanie do szpitala ponieważ nie była pewna swojej diagnozy. Za pierwszym razem zupełnie niepotrzebnie jechałam z niemowlęciem na izbę przyjęć, bo z pobytu najbardziej pamiętam 2noce gdzie spałam na podłodze, natomiast dziecko 2 razy obejrzał lekarz i wyszliśmy do domu dostając maść. Pani Doktor jest nieuprzejma; strach się o coś zapytać, bo od razu podnosi głos-"jak można tego nie wiedzieć"; w gabinecie odbiera telefon i toczy prywatną rozmowę, problem jest wypisanie skierowania zgodnie z zasadami obowiązującymi u innego specjalisty-uważa, że ma być tak jak ona mówi. Uważam, że nie chcąc brać odpowiedzialności za źle postawioną diagnozę odsyła rodziców od razu do szpitala.