lekarz Grażyna Bugaj

Neurolog dziecięcy

podejście do pacjenta jak lekarz do zwłok w prosektorium po druge nie obchodzi ja pacjent tylko wypiski z karty tylko dane dane dane.

podejście do pacjenta jak lekarz do zwłok w prosektorium
po druge nie obchodzi ja pacjent tylko wypiski z karty tylko dane dane dane.

No to tylko dodam, że po kilku latach nic się nie zmieniła dr Bugaj. Oschła, niemiła. Podczas dyżuru, ma się wrażenie, że ważniejsze, jest by ochrzaniać rodziców, wyganiać drugie z rodziców(podczas wymiany), poprawiać, pouczać, oschle się oddzywać. A pacjent? A o to też pytała. O przepraszam. Podczas dyżuru, to sama sobie odpowiedziała:dobrze?dobrze i wyszła. Oczywiście brak informacji, co teraz planuje dziecku podać i o kolejnych krokach. Rzeczywiście pozostaje wrażenie, jak by miała rodziców za przygłupów. Empatia - jakiś fajny Poznański lekarz powiedział: bez tego nikt nie powinien być lekarzem. A, ...

Oczywiście brak informacji, co teraz planuje dziecku podać i o kolejnych krokach. Rzeczywiście pozostaje wrażenie, jak by miała rodziców za przygłupów. Empatia - jakiś fajny Poznański lekarz powiedział: bez tego nikt nie powinien być lekarzem. A, to że jest specjalistą? nie proszę Państwa, bez empatii jest tylko półspecjalistą.

Mój syn ma epi,porażenie,i wodogłowie.Przez 9 lat chodziliśmy do innego neurologa i nie dowiedzieliśmy się tyle co po jednej wizycie u dr Bugaj.Od razu zaleciła badania:rezonans,eeg,krew,mocz u siebie na oddziale.Dowiedzieliśmy się tylu nowych rzeczy po trzech dniach w szpitalu.Podejście ma jak dobre,potrafi pożartować z dzieckiem,dużo pyta i według nas rzetelnie odpowiada na pytania.Humory ma jak każdy człowiek a po 10h pracy na oddziale może mieć i złe dni.Moja opinia to 6+ dla pani doktor Grażyny Bugaj.Polecam

Spędziliśmy miesiąc na oddziale Pani dr z 10-miesięcznym synkiem. Początkowo traktowała nas jak kretynów, którzy nie potrafią napoić swojego dziecka. Nasz opis napadów dziecka nie miał żadnego znaczenia, dopiero po 14 dniach była świadkiem ataku i uwierzyła, że jednak coś mu dolega. Do dzisiaj syn jest leczony na epi, ale prowadzi go prof. Steinborn. Dr. Bugaj być może jest kompetentna, ale prawidłowego podejścia do pacjenta i jego opiekunów prawdopodobnie nigdy się nie nauczy...wielka szkoda.

Miałem styczność z tą lekarką podczas pobytu mojego dziecka w szpitalu. Potwierdzam jej wnikliwość i rzetelne podejście do tematu choroby. Nie wypuści pacjenta do domu, dopóki nie będzie na 100% pewna, że mu nic nie grozi. Jedyne co mnie dziwiło to jej podejście do mnie - nie potrafiła w pełni wyjaśnić wszystkiego (badań, diagnoz) co tyczy się mojego dziecka. Dobry lekarz potrafi ze spokojem i empatią podejść zarówno do pacjenta jak i jego opiekuna. Tego zabrakło w zachowaniu tej pani.

lekarz konkretny kompetentny a o to chodzi mila to ma byc pani w przedszkolu , wazne jest u lekarza zaangazowanie i wiedza a to pani doktor ma w stu procentach polecam

Pani doktor to swietny specjalista w swojej dziedzinie.Oddana pracy na 100%. Dociekliwa, kompetentna. Mieliśmy to szczęscie ze nasz córka trafiła pod jej skrzydła, bo nie wiem jak dzis funkcjonowałby nasz aniołek bez jej pomocy. Mimo że nadal córce nie postawiono diagnozy pani doktor walczy o nią z całych sił i uruchamia wszystkie możliwe środki i badania.

lecze córke od jej drugiego miesiąca życia w tym roku będzie miała 6 lat. leczenie przebiega w trybie prywatnym Jest wspaniałym i doświadczonym Neurologiem .Drogie mamy jeśli źle odbieraćie czasem podejście P.Doktor nie rezygnujcie to jest wspaniały, doświadczony lekarz a jest człowiekiem jak my i ma humory A jeśli chodzi o badania prywatne to warto zapłacic i wykluczyć zło a nie czekać czasami 1rok na kase chorych i żyć w stresie ... bardzo polecam Pomogła mojej córce w 100% i odwiedzamy na kontrolne badania do dnia dzisiejszego P.Doktor Bugaj .

bardzo polecam

Bardzo dobry i wnikliwy lekarz. Pani dr zbadała mojego syna bardzo dokładnie, przeanalizowała całą dokumentację medyczną od urodzenia ( a troche jej mam ) jestem bardzo zadowolona to jest pierwszy neurolog który poświęcił prawie 1,5 h na diagnozę mojego dziecka. Gorąco polecam wszystkim. Ocena na 6+

Pani doktor bardzo miła, bardzo zaangażowana, kompetentna. Zaimponowała mi dociekliwością!Córkę zbadała bardzo dokładnie byłam zaskoczona, gdyż wcześniej miałam kontakt z innymi neurologami i żaden tak dokładnie małej nie zbadał.