lekarz Grażyna Cebula-Kubat

Nefrolog dziecięcy

2,9
2,9

Mój syn urodził się w 2008 roku z wadą nerki i refluksem przewodu moczowego, trafiliśmy przypadkiem do Pani Dr Kubat do szpitala na Parkitce, dzięki tej Pani nasz Kubuś jest teraz radosnym dzieckiem,a my nie martwimy się o jego stan zdrowia, nie naciągała nas na wizyty prywatne, skierowanie do Warszawy do Centrum Zdrowia Dziecka dała bez problemu, wszystko powiedziała, skierowała gdzie trzeba, wytłumaczyła co i jak, nawet jak syn miał katar czy pleśniawkę, to też powiedziała co zrobić BARDZO DOBRY LEKARZ. Teraz na Parkitce nie działa przychodnia przyszpitalna nefrologiczna i muszę znaleźć inny ośrodek i oczywiście szukam Pani Kubat. POLECAM

Nie pozostawilbym tej Pani w opiece nawet psa. Pani przyjmuje w domu prywatnym, kurz, brud i papierowe pajacyki na ścianach. Żadnego sprzętu medycznego - nefrolog,ktory diagnozuje na podstawie wywiadu i nieaktualnych opisów to jakieś nieporozumienie. Do tego ignorancja i mamy cały obraz. PRZESTRZEGAM!!!

Nie polecam, czekaliśmy na wizytę przez ok. 2 miesięcy, niekompetentna, ogólnie niemiła.

Wizyta na Parkitce zdecydowanie nie spełnia oczekiwań: straszy dziecko, nie zleca zadnych badań, zalecenia duzo pić i mierzyć ilość moczu i tak na kilku kolejnych wizytach i straszenie bolesnymi badaniami to wszystko:( bez diagnozy- miganie się z odpowiedziami-może prywatnie jest inaczej? zdecydowanie nie polecam!!!

zdecydowanie nie polecam!!!

LECZĘ MOJE DZIECKO U PANI DOKTOR OD URODZENIA. WSPANIAŁY KONTAKT Z DZIECKIEM I ZAWSZE TRAFNA DIAGNOZA. PEDIATRA GODNY POLECENIA.

Publicznie , pani doktor nie ma czasu dla pacjenta przyjmuje prywatnie na Parkitce w pokoju lekarskim.

polecam wszystkim leczę u niej dwoje dzieci od urodzenia nie zamieniłabym na innego lekarza,moje dzieci wychodzą zawsze po krótkiej kuracji zdrowe ,diagnozy są zawsze trafne ,badania kompleksowe rozmowa zrozumiała dla laika

DLA MOJEGO SYNKA KTÓREGO LECZY JEST WSPANIAŁA, ŚWIETNE RELACJE Z DZIECKIEM, NIE TŁUMACZY DOKŁADNIE O CO CHODZIW W CHOROBIE I W LECZENIU, POZA TYM NIE MAM ZASTRZEŻEŃ.

SUPER LEKARKA. LECZE U NIEJ DWOJE SWOICH DZIECI I NIE ZAMIENIŁABYM PANI DOKTOR NA INNEGO LEKARZA.DZIECI JA UWIELBIAJĄ. BARDZO POLECAM.

Chciała robić mojej rocznej córci kalibrację cewki moczowej pod narkozą (dziecko słabo przybiera na wadze ale nigdy nie chorowało) dobrze że skonsultowaliśmy z panią dr Hylą w Zabrzu - kategorycznie zakazała robić kalibrację - bo to jest niebezpieczny zabieg może uszkodzić nieodwracalnie cewkę i robi się go bardzo rzadko w zdecydowanej konieczności a nie w przypadku zdrowego tylko szczupłego dziecka.