lekarz Grażyna Danek

Pulmonolog, Pediatra

bardzo miła pani,zna się na rzeczy i umie podejść do dziecka sam jak byłem dzieckiem to leczyłem się u tej pani i z własnym dzieckiem też chodzę polecam na 100%

Nie ma lepszego lekarza na świecie niż pani G.Danek jest bardzo mila wyrozumiała przyjazna pacjentom i całemu otoczeniu Pani Grażynka leczy mnie już od kąt przyszłam na świat a mam dopiero 18 lat nigdy mi się nie zdarzyło żeby nie miała pani doktor Humoru albo żeby nie stwierdziła co mi dolega polecam wszystkim mama aby w razie problemu zdrowotnego z dzieckiem udzielały się do doktor Danek jest na prawdę wyjątkowym lekarzem ;) i za to bardzo dziękuje Pani Grażynce za jej wsparcia i dobre serce

Bardzo gorąco polecam Panią doktor:) Mimo, że nasz syn ma syndrom,,białego fartucha" pani doktor dała sobie z nim radę:)

MÓJ SYNEK OD CZWARTEGO MIESIĄCA ŻYCIA ZACZĄŁ CHOROWAĆ NA ZAPALENIE OSKRZELI. LECZENIE ZAWSZE KOŃCZYŁO SIĘ ANTYBIOTYKIEM, CO W REZULTACIE NIE PRZYNOSIŁO DOBRYCH EFEKTÓW. SZUKAŁAM POMOCY U RÓŻNYCH LEKARZY. NIC NIE POMAGAŁO. DOPIERO WIZYTA U PANI DOKTOR DANEK SPRAWIŁA CUDA! NA WSTĘPIE PRZEPROWADZIŁA ZE MNĄ ROZMOWĘ NA TEMAT PRZEBIEGU CHOROBY DZIECKA, BARDZO DOKŁADNIE ZBADAŁA SYNKA, I POLECIŁA STOSOWAĆ SIĘ DO JEJ POLECEŃ. PO WIZYCIE U PANI DOKTOR (A MINĘŁO JUŻ 7 MIESIĘCY ) MÓJ SYNEK ANI RAZU NIE BYŁ CHORY. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR - MAMA WIKTORKA.

Kobieta bardzo ,,ludzka'',indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.Umiejąca szybko i konkretnie podejmować decyzje.Bardzo kocha dzieci,i żaden mały pacjent nie wyjdzie niezadowolony :) Gorąco polecam!

Pani doktor jest super! Wrażliwa, skrupulatna, taktowna i bardzo cierpliwa.

Pani doktor jest super! Wrażliwa, skrupulatna, taktowna i bardzo cierpliwa.

bardzo miła!!! zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów i rodziców

bardzo miła!!! zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów i rodziców