lekarz Grażyna Herman

1,5

po wizycie na calodobowej w mszanie dolnej mam rysy na psychice pani doktor nie uprzejma arogancka owszem udzieliła mi porady ale uważam że taka kobieta nie powinna wykonywać zawodu lekarza na nfz

Pani doktor bardzo niemiła i nieuprzejma. Przyjęła nas wręcz niechętnie i z łaską. Początkowo nie podała informacji o tym co dolega dziecku, dopiero trzeba było o wszystko wypytać a na dodatek przez całą wizytę puszczała nieuprzejme komentarze oraz przewracała oczami.

Niestety pani Doktor bardzo nie uprzejma wręcz zdziwiona po co przyszliśmy z 3 miesięcznym dzieckiem skoro ma tylko katar i go kaszle… nie spieszyło się pani, pacjenci byli a pani doktor wyszła na papierosa a na wizycie podjadała … ogólnie jako pediatra nie budzi zaufania brak uprzejmości, klarowności informacji siedzi za biurkiem jak za karę

Pani doktor nie uprzejma podejście do pacjenta na dobówce poniżej krytyki stwierdziła że jeśli kleszcza się nie wyciągnie w całości u dziecka kilkumiesiecznego to w niczym to nie przeszkadza więc Pani doktor chyba trochę się pomyliła z powołaniem gratulacje dla Pani doktor