lekarz Grażyna Jarząbek

Pediatra, Wizyty domowe

Polecam ! jest jedna z najlepszych lekarzy ! chodzę do niej od kiedy miałam 2 lata obecnie mam 16-ście lat i jest naprawdę świetna , raz zatrułam sie tabletkami i mama poszła szybko do niej , jej reakcja byla natychmiastowa ... od razu zamknęła gabinet i pojechała na pogotowie a tam opiekowała sie mną ii nadal wiem ze mogę jej ufać !

Polecam ! jest jedna z najlepszych lekarzy !

Bardzo dobry lekarz chodzimy do tej pani z dwoma córkami,jest zawsze miła i co najwazniejsze potrafi pomóc.

mam 1,5roczną córeczkę i kilka razy byłam już u lekarza. Pani doktor zawsze trafia w sedno a przy tym jest miła i ma zawsze czas.

Polecam panią dr, chodzę z synkiem, który właśnie skończył roczek, zawsze konkretnie podchodzi do każdego przypadku, bardzo miła.