lekarz Grażyna Kawecka

Psychiatra, Psychoterapeuta

cudowna pani doktor bardzo mi pomogła bardzo dziekuję pani Grażynko ! nie ocenia jak niestety inni lekarze np po nadwadze pacjenta . żałuję tylko że wcześniej nie zdecydowałam sie na wizyte ....po prawie roku leczenia czuje że wreszcie zyję .

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Wbrew zamieszczonej chyba jednej opinii, pacjentowi poświęca potrzebną ilość czasu. Poza tym umożliwia kontakt i modyfikację leczenia przez telefon. Zdecydowanie polecam.

Leczę się u Pani doktor 8 lat. Pani doktor bardzo mi pomogła. Jest bardzo dobrym ,,fachowcem" i dobiera odpowiednie leki do choroby.

Świetny lekarz. Jest rewelacyjna. Stosuje nowoczesne i inspirujące do zmian techniki psychoterapii. Zdecydowanie polecam.

źle dobrała leki. najpierw odradzała psychoterapię, mówiąc, że nie jestem na nią gotowa, po dziewięciu miesiącach powiedziała, że może jednak psychoterapia mi pomoże. jak dla mnie nieprofesjonalna, w ogole mi nie pomogla, tylko odeslala do innego psychiatry.

tel. 667-12-42-72. .

tel. 667-12-42-72.

Proszę pamiętać, że rejestracja jest w godzinach 16:00-18:00, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.

lekarz godny zaufania ,kompetentny.można korygować modyfikować leczenie przez telefpn.

Ja byłam najbardziej zadowolona z wizyty u pani dr Kaweckiej. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem. Zdecydowanie polecam!

ŚWIETNY LEKARZ ! WIĘCEJ TAKICH A SŁUŻBA ZDROWIA BYŁA BY ZDECYDOWANIE PIEKNIEJSZA ... ODKĄD PANI DOKTOR LECZY MOJEGO TATĘ WIDAĆ OGROMNĄ POPRAWĘ ... I OD 7 LAT NIE BYŁ NA SZPITALNYM LECZENIU :)