lekarz Grażyna Kawecka

Psychiatra, Psychoterapeuta

Nie polecam tej pani, nie wytłumaczy ,nie podniesie na duchu, wizyty są krótkie, pozbywa,tylko kasa sie liczy,nie ma porady od lekarza ,wywyższa się

Bardzo nie polecam ! Za wizytę , która trwa zaledwie 5 minut Pani woła nie małe pieniądze. Nie przeprowadza rozmowy z pacjentem. Wypisuze pacjentowi receptę i następny klient. Ta Pani doktor jest łasa na pieniądze. Nie zależy jej naa zdrowiu pacjentów.Jeśli chodzi o pomoc to lepiej szukajcie gdzie indziej.

Stracony czas i pieniądze. To jest lekarz bez powołania. Przyjmuje tylko i wyłącznie patrząc na kasę a nie na zdrowie pacjenta.

cudowna pani doktor bardzo mi pomogła bardzo dziekuję pani Grażynko ! nie ocenia jak niestety inni lekarze np po nadwadze pacjenta . żałuję tylko że wcześniej nie zdecydowałam sie na wizyte ....po prawie roku leczenia czuje że wreszcie zyję .

Leczę się u Pani doktor 8 lat. Pani doktor bardzo mi pomogła. Jest bardzo dobrym ,,fachowcem" i dobiera odpowiednie leki do choroby.

źle dobrała leki. najpierw odradzała psychoterapię, mówiąc, że nie jestem na nią gotowa, po dziewięciu miesiącach powiedziała, że może jednak psychoterapia mi pomoże. jak dla mnie nieprofesjonalna, w ogole mi nie pomogla, tylko odeslala do innego psychiatry.

Świetny lekarz. Jest rewelacyjna. Stosuje nowoczesne i inspirujące do zmian techniki psychoterapii. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Wbrew zamieszczonej chyba jednej opinii, pacjentowi poświęca potrzebną ilość czasu. Poza tym umożliwia kontakt i modyfikację leczenia przez telefon. Zdecydowanie polecam.

tel. 667-12-42-72. .

tel. 667-12-42-72.

Proszę pamiętać, że rejestracja jest w godzinach 16:00-18:00, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.