Grażyna Kozioł-Szablowska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

1,5

Miałam „przyjemność” spotkać Panią doktor na wieczorynce. Jej zachowanie uderza w godność człowieka. Opryskliwa, wulgarna, bez empatii i szacunku do pacjenta.

Nie polecam! Miałam 'przyjemność' spotkać się z Panią doktor na wieczorynce. Pierwsze co wydarła się że z przeziębiniem idzie się do lekarza rodzinnego. Z wywiadu który rzekomo że mną przeprowadziła wpisała w karcie tylko gorączka (gdzie miałam gorączkę 40 stopni, ból gardła, bóle mięśni, dreszcze). Odesłała mnie z paracetamolem i witamina C. Następnego dnia poszłam do swojego lekarza i okazało się że mam Anginę ropna!!!

Szkoda, że nie ma ujemnej skali oceny. Pani doktor bardzo niesympatyczna i wulgarna. Trafiłam na nią w czasie wizyty z dzieckiem na "wieczorynce". Patrząc mi prosto w oczy, przy dziecku, powiedziała, że jestem debilem i głupkiem.

Pani Grażyna Kozioł-Szabłowska jest bardzo wulgarna nie umie odnosić się z szacunkiem do ludzi krytykuje oraz obraża. Pierwszy raz spodkaliśmy się z takim lekarzem bez serca.

lekarz do niczego, pozbawiony empatii, wiedza poniżej krytyki,wizyta u takiego lekarza to strata czasu lepiej leczyć się samemu

Pani Doktor Grażyna Kozioł-Szablowska jak dla mnie jest lekarzem godnym polecenia. Uprzejmość i autentyczna troska o pacjenta, w połączeniu z wiedzą i kompetencją, która przebija z ogólnej postawy w gabinecie i poza nim, świadczy o profesjonalnym i kompleksowym podejściu do zawodu.

Pani doktor jest osobą całkowicie nieodpowiedzialną wulgarną bezmyślną. Nie obchodzi ją zdrowie i dobro pacjenta tylko własny interes odradzam korzystania z jej usług