lekarz Grażyna Kurzeja

Pani Doktor może się wydawać surowa. Ale to tylko pozory. Jest po prostu bardzo ale to bardzo konkretna. Wizyta u Pani Doktor jest troszkę niecodzienna, to fakt, ale to bardzo ciekawa Osoba. Trzeba po prostu słuchać i wtedy można się dogadać.

Byłem u tej Pani Dr na badaniach okresowych zleconych przez pracodawcę. Nie polecam! Bardzo gburowata ,nieprzyjemna kobieta! Potraktowała mnie obcesowo, niechętnie, a przecież nie robi tego za darmo! Nie wymagam aby rzucała mi się na szyję, ale zwykła grzeczność powinna być tu standardem! Brak słów!

Pani doktor jest nie uprzejma i gburowata. Nie zawsze stawia trafne diagnozy. Nie przyznaje się do błędów. Nie polecam!!!