lek. dent. Grażyna Kurzyna

Pełen profesjonalizm, Doktor nie tylko wie co robi i robi to doskonale ale też od razu budzi zaufanie przez co wizyta staje się od razu inna. Mogę polecić zawsze i każdemu. Dziękuję jak umiem.

Polecam każdemu tą Panią doktor, od pierwszej wizyty można jej zaufać. Pani doktor od samego początku do końca wykazuje pełen profesjonalizm! Nie wyobrażam sobie już leczenia u innego stomatologa!

Polecam panią Doktor - robiłem u niej protezę na implantach. Wspaniały stomatolog, uczciwa i perfekcyjna w działaniu. Leczymy się u niej cała rodziną.