Grażyna Lemiecha-Nagórska

3,6
3,5
3,7
3,5

Z całego serca polecam Panią Doktor Zawdzięczam jej życie. Przy okazji kontrolnego badania ginekologicznego Pani Doktor zdiagnozowała u mnie bardzo wczesny przypadek nowotworu jajnika. Od razu dostałam skierowanie do Szpitala Onkologicznego. Tam lekarz onkolog na konsultacji potwierdził przypuszczenia i był bardzo zaskoczony ze ginekolog rozpoznał zmianę w tak wczesnym stadium, co podobno jest bardzo trudne. Serdecznie polecam Panią Doktor, to lekarz z doświadczeniem i pełen empatii dla pacjenta.

Duża wiedza poparta doświadczeniem oraz ogromna empatia w stosunku do pacjentek zwłaszcza tych naprawdę potrzebujących. Czytałam poniższe opinie i muszę stwierdzić, ze brak wiedzy medycznej pacjenta jest często powodem że wydawana opinia nie ma nic wspólnego z prawdą. Mam zawód paramedyczny i potrafię ocenić,czy ktoś opowiada bajki byle mieć z głowy pacjentkę czy rzetelnie wypełnia swoje obowiązki.Jest moim ginekologiem od kilku lat i zawsze ją odnajdę.

Leczę się u Pani Doktor kilka lat w ramach NFZ, prowadziła również dwie moje ciąże. Zawsze poświęcała mi tyle uwagi ile potrzebowałam, nigdy nie patrzyła na zegarek. Prawdziwy lekarz z powołania, polecam

Bardzo polecam Panią dr. Jedyny lekarz który poświecił mi wystarczającą ilość czasu i dokładnie przyjrzał się mojej historii... dzięki niej moja choroba została w końcu zdiagnozowana i czuję się znacznie lepiej. Dziękuje P. Doktor

Korzystam z opieki Pani Doktor od wielu lat. Mogę porozmawiać z nią na każdy temat, skrupulatnie i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia, a przede wszystkim jest skuteczna i ma ogromne doświadczenie

Bardzo polecam Panią Doktor. Każda wizyta przebiegała bez zarzutu. Leczę się u niej już kilka lat, a za chwilę planuję ciążę którą też ona będzie prowadzić :)

Kilkukrotnie byłam na wizytach prywatnych, miałam nadzieję, że jest to osoba kompetentna i wie co robi. Podczas badania ginekologicznego pani ginekolog była bardzo niedelikatna, a brzuch po badaniu zawsze bolał mnie przez kolejnych kilka godzin. Nigdy też nie miałam zbadanych piersi, ani nie był przeprowadzony ze mną wywiad czy na coś choruje, chociaż przepisywane mi były tabletki antykoncepcyjne. Kartoteka została zgubiona i podczas kolejnych wizyt pani doktor nawet nie wiedziała jakie leki ostatnio mi przepisała z powodu infekcji. Dopiero gdy poszłam do innej pani ginekolog zauważyłam diametralną różnicę.

Polecam Panią Doktor prowadzę u niej ciążę.Zawsze odpowiada wyczerpująco na moje pytania. Nie jest to lekarz w stylu ,,następny proszę". Ma kompleksowe podejscie do pacjenta

Bardzo serdecznie polecam Panią Grażynę. Leczę się u niej kilka lat, prowadziła moje ciąże i zawsze byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie

Lekarka z powołania, jeżeli ma się pytania udziela odpowiedzi fachowej i całkowicie wyczerpującą. Bardzo cierpliwy.