Grażyna Lemiecha-Nagórska

Zdecydowanie nie polecam. Byłam na wizycie w ramach NFZ. Pani lekarz bardzo niedelikatna, systematycznie chodziłam do ginekologów i nigdy nie miałam takiego bólu podczas badania. Kiedy spięłam się cała z bólu, pani doktor nakrzyczała na mnie i wpychała wziernik dalej. Podczas wizyty zero rozmowy, ani wyjaśniania czegokolwiek. Każde zadane przeze mnie pytanie odebrane było jako atak.

Bardzo polecam Panią Doktor. Każda wizyta przebiegała bez zarzutu. Leczę się u niej już kilka lat, a za chwilę planuję ciążę którą też ona będzie prowadzić :)

Lekarka z powołania, jeżeli ma się pytania udziela odpowiedzi fachowej i całkowicie wyczerpującą. Bardzo cierpliwy.

Bardzo serdecznie polecam Panią Grażynę. Leczę się u niej kilka lat, prowadziła moje ciąże i zawsze byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie

Polecam Panią Doktor prowadzę u niej ciążę.Zawsze odpowiada wyczerpująco na moje pytania. Nie jest to lekarz w stylu ,,następny proszę". Ma kompleksowe podejscie do pacjenta

Z całego serca polecam Panią Doktor Zawdzięczam jej życie. Przy okazji kontrolnego badania ginekologicznego Pani Doktor zdiagnozowała u mnie bardzo wczesny przypadek nowotworu jajnika. Od razu dostałam skierowanie do Szpitala Onkologicznego. Tam lekarz onkolog na konsultacji potwierdził przypuszczenia i był bardzo zaskoczony ze ginekolog rozpoznał zmianę w tak wczesnym stadium, co podobno jest bardzo trudne. Serdecznie polecam Panią Doktor, to lekarz z doświadczeniem i pełen empatii dla pacjenta.

Duża wiedza poparta doświadczeniem oraz ogromna empatia w stosunku do pacjentek zwłaszcza tych naprawdę potrzebujących. Czytałam poniższe opinie i muszę stwierdzić, ze brak wiedzy medycznej pacjenta jest często powodem że wydawana opinia nie ma nic wspólnego z prawdą. Mam zawód paramedyczny i potrafię ocenić,czy ktoś opowiada bajki byle mieć z głowy pacjentkę czy rzetelnie wypełnia swoje obowiązki.Jest moim ginekologiem od kilku lat i zawsze ją odnajdę.

Bardzo polecam Panią dr. Jedyny lekarz który poświecił mi wystarczającą ilość czasu i dokładnie przyjrzał się mojej historii... dzięki niej moja choroba została w końcu zdiagnozowana i czuję się znacznie lepiej. Dziękuje P. Doktor