lekarz Grażyna Maciejek

Lekarz rodzinny

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie tłumaczy.

Bardzo polecam tę lekarkę. Przeprowadza szczegółowy wywiad, dokładnie słucha pacjenta, odpowiada na wszystkie (nawet te najbardziej oczywiste) pytania. Ma świetny kontakt z dziećmi.

Bardzo kompetentna lekarka! Uważnie słucha i dokładnie tłumaczy. Ma świetne podejście do dzieci. Zawsze ma czas dla pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania, a obecnie rzadko na takiego się trafia. Serdecznie polecam!

Cenię tą lekarkę za miłe i uprzejme podejście do dzieci. Jednak nie zawsze potrafi wytłumaczyć co dokładnie dziecku dolega i mam wrażenie jakby nie do końca była zdecydowana na dany przepisany pacjentowi lek.

Cenię tą lekarkę za miłe i uprzejme podejście do dzieci.

Przeciętna wiejska lekarka.

Przeciętna wiejska lekarka.