lekarz Grażyna Majchrzak-Rudolf

Chodzę do pani doktor od 20 lat. Lepiej nie mogłam trafić. Jest rewelacyjna,konkretna i rzetelna. Zawsze wysłucha i w miarę możliwości pomoże.

Polecam, Pani doktor ma czas dla pacjentki ,nie spieszy się. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuje

Polecam, Pani doktor ma czas dla pacjentki ,nie spieszy się.
Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuje

Pani dokotr bardzo nieuprzejma. Przy pacjencie komentuje: "one sobie wchodzą do gabinetu jak chcą jak te karty pacjentów są poukładane", następnie przeprowadzając wywiad po pytaniu skąd jestem i informacji, że nie z Piekar Śląskich pyta "czy u was tam nie ma lekarza, że tu sobie Pani przychodzi?" nie słyszałam o rejonizacji przychodni. Kolejna czerwona lampka zaświeciła się przy prośbie o cytologie która według wytycznych NFZ po prostu mi się należała ale Pani doktor stwierdza, że to ona będzie decydować czy zrobi czy nie. Wszędzie reklamy o wykonywaniu profilaktyki a jak się idzie do lekarza to strach poprosić o badanie które powinno być wykonane. Żałuje, że nie podpytałam wsród koleżanek o opinie wcześniej bo po ich opowieściach na pewno odwołałabym wizytę. Mam tylko nadzieję, że Pani doktor szybko pójdzie na emeryturę bo wstyd mi za taką "ochronę zdrowia" jaką Pani prezentuje.

POLECAM. Pani doktor bardzo rzeczowa i skrupulatna. Zawsze mnie serdecznie przyjmuje wszystko jasno i dokladnie tłumaczy. Jest naprawde przesympatyczna. Prowadzi juz moja druga ciaze. Jestem mega zadowolona. Pozdrawiam.