lekarz Grażyna Mąkosa

Wenerolog, Dermatolog

Super Pani Doktor Opinie debili (i debilek) nie zmienią faktu, że jest najlepszym dermatologiem w mieście. Cierpliwa, kompetentna. Chamowatych i roszczeniowych pacjentów jest niestety bardzo dużo.

Super Pani Doktor

Ostrzegam przed tą osobą.... mówię osobą bo nie można jej nazwać lekarzem. Chamstwo do potęgi entej. Wizyta trwa chwilę, bez rozmowy i zbytniego zainteresowania dostaje się receptę + ulotki firm komercyjnych i do widzenia. Zapytałem jak jest przyczyna moich dolegliwości skórnych, to dostałem odp: "nie wiem". Zapytałem o piekącą zmianę na skórze, dostałem odp. "że to moje subiektywne odczucie a ona nie zna lekarstwa na pieczenie" nawet nie spojrzała we wskazane miejsce. Kiedy z poirytowaniem podziękowałem za poświęcony mi czas i jakże wnikliwą diagnozę... ona odpowiedziała z sarkazmem PROSZĘ BARDZO. Osoba bez empatii, ludzkich odruchów i lekarskiego powołania. Jeśli szanujecie swój czas i pieniądze to odradzam kontaktu z tą osobą. Ja się pytam gdzie jest NFZ i dlaczego marnotrawi się nasze pieniądze na tego typu, fikcyjne usługi medyczne..

Udałem się na wizytę prywatną i liczyłem na pełne zrozumienie, a czekał mnie srogi zawód! Zamiast diagnozy i wyjaśnienia przyczyny choroby wręczyła ulotki. To samo przeczytałem internecie. Nie miła, wręcz mrukliwa i nieuprzejma. Według mnie ta osoba nie nadaje się na lekarza dla ludzi, no chyba dla zwierząt, bo im nie trzeba nic mówić i wyjaśniać. Szczerze odradzam wizytę u pani dermatolog.

NIE POLECAM TEJ PANI DOKTOR. BYŁAM U NIEJ Z DZIECKIEM, PANI DOKTOR ZAMIAST WYTŁUMACZYĆ MI CO DZIEJE SIĘ ZE SKÓRĄ MOJEGO DZIECKA I JAK JĄ PIELĘGNOWAĆ, DAŁA MI DO POCZYTANIA ULOTKI. KIEDY ZADAWAŁAM PYTANIA, PANI DOKTOR ODPOWIADAŁA,ŻE WSZYSTKO JEST NAPISANE W ULOTCE. POCZYTAĆ ULOTKĘ MOGĘ SOBIE W INTERNECIE:POSZŁAM PO POMOC DO SPECJALISTY, JEDNAK JEJ NIE UZYSKAŁAM. JESTEM ZAWIEDZIONA WIZYTĄ.

Świetny lekarz, bardzo wysoka kultura, wyjątkowa skuteczność, wyczucie i profesjonalizm. Serdecznie polecam!!!!!!

Bardzo kompetentna, miła, cierpliwa. Tłumaczy istotę choroby, poświęca dużo czasu pacjentowi. Wyrozumiała dla dzieci - szczególnie dla tych, które się boją.

Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Zero uprzejmości.

Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Zero uprzejmości.

Całkowity brak kultury, prymitywne komentarze i podsmiechiwania pod nosem. Pani doktor jest osobą bardzo nadpobudliwą i to najpierw ona powinna się wyleczyć z nerwicy a dopiero później leczyć pacjentów z chorobami skóry, a jak na razie niech pozostanie na etapie trądziku młodzieńczego.Absolutnie nie polecam.

Miła pani doktor.Poszłam z jednym pieprzykiem, a ona obejrzała mnie z góry na dół. Bardzo kompetentna, polecam jak najbardziej ;)

Pierwsze wrazenie - doswiadczony specjalista, wszystko dobrze wytlumaczyla, bardzo mila.