lekarz Grażyna Mroczkowska

2,4
2,1
2,2

BEZNADZIEJA!!! Kobieta potrafi wyprowadzić z równowagi. Ironiczne uśmiechy, docinki, głupkowate komentarze to norma u tej pani na wizycie. Do lamusa - tak to skomentuję.

Pani Danuta Mroczkowska leczyła mnie ,teraz leczy nasze dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z diagnoz pani Mroczkowskiej.Nigdy nie było problemu z wypisaniem skierowania jak i z komunikacją . Nasze dzieci mówią PANI DOKTOR JEST OK

Pani Danuta Mroczkowska leczyła mnie ,teraz leczy nasze dzieci.

Lekarz niestety zatrzymał się w miejscu, brak wiedzy, kompetencji i chęci. Moja córka była leczona na nie wiadomo na co, antybiotyk za antybiotykiem. Prośba o skierowanie na rtg zatok, badanie krwi, skierowanie do laryngologa - bez odzewu, a raczej, że da skierowanie jak dziecko wyzdrowieje.Dziecko nie wyzdrowiało, przy przepisaniu trzeciego antybiotyku na zapalenie gardła pojechałam do szpitala do Poznania, tam od razu rtg zatok, bad, krwi i oczywiście pobyt w szpitalu i punkcja zatok diagnoza - ostre zapalenie zatok szczękowych. Samo to mówi za siebie, ta Pani nie potrafi diagnozować i słuchać rodzica, bo sama widzi, że dziecko nie smarka... tak przez 3-5minut obserwacji. Bez komentarza, nie polecam, zastanawiam się tylko do jakiego kolejnego lekarza-konowała mam się zapisać... Szkoda gadać, że jest się skazanym na "takich lekarzy", a przecież idzie tu o nasze dzieci.

Pani dr Mroczkowska nie powinna mieć zaszczytu nazwania jej pediatką.Jest beznadziejnym lekarzem który na każdy problem z dzieckiem przepisuje witaminy!!!Uwagi które się jej zwraca nie docierają do jej małego mózgu!!! Doprowadziła mojego syna do zapalenie oskrzeli! Nie umie leczyć dzieci nie orientuje sie w lekach!!!! Porażka beznadzieja farsa NIE POLECAM!!!!!!Z czystym sumieniem mogę stwierdzić ze wizyty u niej to strata czasu poniewaz leki zapisywane przez tego lekarza są żle dobrane!!!! NIE POLECAM!!!!!!!

Pani doktor zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy. Dla pacjenta zero szacunku i poszanowania. Rodziców traktuje jak smarkaczy, lubi się wyśmiewać.

arogancka w stosunku do rodzica lub dorosłego opiekuna dziecka , czuje się bez karna w postępowaniu , leczy alergika antybiotykami nie wystawia skierowań do specjalisyó ,moim zdaniem szkodzi dzieciom

zawsze miła,ma dobry kontakt z dziećmi .jestem zadowolony z opieki nad moimi dziećmi /mam trójkę/

Kilkakrotnie byłam z dziećmi u p.Doktor i za każdym razem była zła diagnoza,preferuje antybiotyk bez wzgl. na wiek dziecka.Za każdym razem choroba kończyła się u innego specjalisty,który wystawiał inną diagnozę i zapisywał odpowiednie lekarstwa.

Przez trzy miesiące leczyła moją córeczkę antybiotykami, gdy zmieniłam lekarza, dziewczynka wyzdrowiała w tydzień. Zły diagnostyk.

Ten lekarz jest niepoważny! Moja córka w dzieciństwie miała napady kaszlu, że aż się dusiła. Ponieważ jest alergikiem, to było podejrzenie astmy. Do dr Mroczkowskiej chodziłam co tydzień i nie docierały do niej żadne uwagi i uparcie zawsze stwierdzała grypę lub przeziębienie i przepisywała antybiotyki, które tylko pogarszały stan mojego dziecka! Taki lekarz wogóle nie powinien leczyć dzieci! To skandal!