lek. dent. Grażyna Onacewicz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

3,3
3,3
3,5

bardzo przyjemna,wyrozumiała ,miła dla mojej 2 letniej córeczki,wcale się nie bała pani doktor wręcz przeciwnie z chęcią szła do gabinetu,polecam.

Dramat!Brak kontaktu z dzieckiem,zero rozmowy z małym pacjentem,nie tłumaczy dziecku co będzie się działo,grymas nie zadowolenia na twarzy P doktor kiedy dziecko nie robi tego co się od niego oczekuję Wizyta przebiegła na zasadzie otwórz buzie,zamknij buzie i nie kręć się.Dziecko zdezorientowane i wystraszone ,ząbek boli a ta Pani oczekuje pełnej współpracy i opanowania jak u osoby dorosłej.Zaznaczam że u innego dziecięcego stomatologa synek czuł się świetnie ,pełna współpraca.Nie polecam!!!!

Polecam z całego serca , jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor i mój syn chetnie chodzi na wizyty.

Jest super. Moje dziecko znalazło swojego dentystę po licznych traumatycznych przeżyciach. Wiem co mówię bo dojeżdżam 50 km w jedną stronę. Sądząc po reakcji mojego syna, opłaca się...

Pani bardzo nie miła ,zero podejścia do dziecka,krzyczy na dziecko,po tym jak dziecko zaczęło płakać powiedziała,że mamy więcej nie przychodzić,bo nie widzi z nami dalszej współpracy.

Serdecznie polecam Panią doktor jako dentystę dziecięcego. Dla mnie najważniejsze jest to,że rzeczowo podchodzi do problemu, jest sprawna, szybka i konkretna, tak bym ją określiła. Mojemu dziecku przypadła do gustu, dla mnie to najważniejsze.

Pani ma super podejście do starszych jak i tych małych dzieciaczków, polecam

Pani ma super podejście do starszych jak i tych małych dzieciaczków, polecam

Bardzo miła wizyta. Moje dziecko po kilku wizytach na tzw rejonie było źle nastawione do dentystów. Pani doktor poradziła sobie z nim, że siedział grzecznie a po wizycie zapytał czy będziemy przychodzili do tej pani. Polecam.

bardzo dobre i przyjazne przyjecie pacjeta cicha poczekalnia z zabawkami co zajmuje dziecku czekanie w przyjemnosci

zależy dla kogo nie ma podejścia, ja tam ją uwielbiam, i jest jedynym dentystą któremu ufam