dr hab. n. med. Grażyna Orlicz-Szczęsna

3,3
3,4
3,2
3,3

Przejdź do głównej zawartościUłatwienia dostępu – pomoc Opinia o ułatwieniach dostępu Google endokrynolog lublin Około 373 000 wyników (0,57 s) Informacje dotyczące bezpieczeństwa w związku z COVID-19 Endokrynolog - Lublin - Leczenie chorób tarczycy - SDAMed.pl Reklama· www.sdamed.pl/ 661 666 421 Diagnostyka i leczenie schorzeń układu podwzgórzowo-przysadkowego. Diagnostyka i leczenie schorzeń przytarczyc, tarczycy, nadnerczy, Lekarze Specjaliści. Przychodnia SDA MED. USG i Inne badania. Udogodnienia: Poradnie Specjalistyczne, Rejestracja Online. ‎Nasze Gabinety · ‎Kontakt Endokrynolodzy w Lublinie - Dostępne konsultacje online Reklama· www.znanylekarz.pl/endokrynolog/lublin Sprawdź cenę, wolne terminy i umów wizytę u tego ...

Przejdź do głównej zawartościUłatwienia dostępu – pomoc
Opinia o ułatwieniach dostępu
Google
endokrynolog lublin

Około 373 000 wyników (0,57 s)
Informacje dotyczące bezpieczeństwa w związku z COVID-19

‎Nasze Gabinety · ‎Kontakt

Endokrynolodzy w Lublinie - Dostępne konsultacje online
Reklama·
www.znanylekarz.pl/endokrynolog/lublin
Sprawdź cenę, wolne terminy i umów wizytę u tego Endokrynologa w Lublinie. Umów wizytę online u specjalisty na miarę Twoich potrzeb!

20 polecanych endokrynologów w Lublinie | ZnanyLekarz.plwww.znanylekarz.pl › Endokrynolog
Szukasz najlepszego dla siebie endokrynologa w Lublinie? Sprawdź opinie ... Polecani endokrynolodzy w Lublinie ... Stanisława Węglarza 16, Lublin • Mapa.
‎Dr n. med. Marek Derkacz · ‎NFZ · ‎Lek. Barbara Skoczyńska · ‎Lek. Jolanta Szymanek
Mapa: endokrynolog lublin

"Endokrynolog dzieciecy ..."
STRONA
TRASA
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

Lekarka nie jest godna polecenia.Zgłosilam sie do niej z badaniem TSH, wskazujacym na niedoczynność tarczycy. Lekarka, bez zlecenia badań dodatkowych, od razu wypisała receptę na Euthyrox. Przez pół roku leczenia, ani razu nie zleciła wykonania badań laboratoryjnych (TSH, FT3, FT4, przeciwciał, ani żadnych innych). Podczas każdej wizyty, badała palpacyjnie moją tarczyce i ogladała łokcie. Na tej podstawie ustalała dawkę Euthyroxu. Bardzo denerwowala się, gdy usiłowałam jej pokazywać wykonane prywatnie badania laboratoryjne. Przy każdej wizycie zaznaczała aby ich nie przynosić. Jedyne zlecone badanie, to USG, u konkretnie wskazanego przez lekarke radiologa, jej kolegę. Radiolog ten, w badaniu, nie ocenił miąższu tarczycy ani węzłów chłonnych, przez co badanie w późniejszym leczeniu trzeba było powtorzyć. Efekty półrocznego leczenia: nie wykryta choroba Hashimoto, źle dobrana dawka Euthyroxu, znaczne pogorszenie stanu zdrowia, wystąpienie objawów, których nie wiązalam z choroba autoimmunologiczną i leczyłam u lekarzy innych specjalności, co tylko pogorszyło mój stan. Straciłam pół roku , pieniądze wydane na wizyty i zdrowie. Z calego serca odradzam tego lekarza.

Najgorsza Pani doktor na jaką trafiłam w życiu. Wizyta trwa może z 5-10min a jakby było mało to Pani doktor oczywiście musi się spóźnić pół godziny. Jest bardzo nie miła a wręcz chamska. Nikogo nie sucha, twierdzi, że nikt się na niczym nie zna tylko ona sama. Mówiłam Pani doktor, że mój organizm źle reaguje na Euthyrox. Oczywiście nie pozwoliła mi sie wypowiadać na ten temat, bo ona po studiach i wysoki stopień a ja się oczywiście nie znam na własnym organizmie.Kazała mi zażywać euthyrox w mniejszych dawkach. Kiedy zaczęłam go brać ponownie po tygodniu mój stan się tragicznie pogorszył, ciągłe zawroty głowy, okropne mdłości, bezsenność, bóle. Tymi lekami aby pogorszyła Pani mi stan zdrowia :) Tak, że ledwo już byłam w stanie funkcjonować, nie mogłam się podnieść z łóżka. Po dwóch tygodniach zapłakana stwierdziłam, ze poszukam innego lekarza i na szczęście trafiłam tym razem na normalnego lekarza, prawdziwego specjalisty, który zmienił mi leki, znał się naprawdę na chorobach tarczycy i naprawił tragiczne błędy pani doktor :) Stanowczo NIE POLECAM.

dupadupadupabobra asdhblsadgvuyfdvvbuhwqefufsadkfsadkguysadlugvsd fsdfs;.fhnsadf'psjdf;oinwafgwsrgwat345634534434 hbakeer atak hakeruw

Kompetencje? Patrząc na tytuły na pewno ma. Potrafi być arogancka i często nie poświęca zbyt wiele czasu podczas wizyty kosztującej już 120 zł, co jest kpiną. Z wypisywaniem recept na refundację też bywają problemy na co zawsze ma jakieś wytłumaczenie. Polecam osobom bogatym. Pozdrawiam

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Poświęca wiele czasu dla swoich pacjentów,stara się dokładnie wytłumaczyć na czym polega problem i jakie są metody rozwiązania go.

jestem pacjentem ponad 10 lat, Moja Mama dłużej. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To dobry lekarz i człowiek. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor, moja mama także pod stałą opieką pani doktor. Posiada ona duże doświadczenie, oprócz prywatnej placówki przyjmuje także w szpitalu. Odpowiedzialnie zaleca badania i stania niepochopne diagnozy. To bardzo wrażliwa lekarka. Polecam

Dobra specjalistka, posiada duże doświadczenie. Jestem stałą pacjentką doktor. Dużym pozytywem jest to, że doktor Orlicz w przeciwieństwie do innych lekarzy traktuje pacjentów tak samo - bez względu czy pacjent płaci za wizytę czy przychodzi w ramach NFZ. Polecam!