lekarz Grażyna Podkowińska

Laryngolog

3,9
3,9

Jest świetna. Ktoś w końcy zajął się mną kompetentnie. Zauważyła rzeczy, których inni lekarze nie widzieli, obejrzała mnie dokładnie, trafione leczenie, po latach problem zniknął...czemu wcześniej nie trafiłam do niej...

Mega miła i urocza Pani Doktor, bardzo fajne podejście do pacjenta, rzetelnie wykonuje swój zawód. LEKARZ Z POWOŁANIA BEZ DWÓCH ZDAŃ!!

Byłam z nia na konsultacji z nasza 3,5- letnia corka. Corka jest nieufna do lekarzy , ale Pania doktor polubila od razu. Lekarka tak ja "zaczarowala" ze corka od razu spelniala wszystkie jej polecenia. Dodatkowo wyszla z paroma nagrodami: lizakiem, balonikiem , spinkami, najklejkami, itpDiagnoza trafna, leczenie trafione. Polecam

Pani doktor jest bardzo uprzejma, u mnie w rodzinie praktycznie wszyscy byli u Pani Doktor, od mojej 4 letniej kuzynki do mojego 86 letniego dziadzia, i do każdego Pani Doktor podeszła z pełnym proefesjonalizmem, także wszystkim bardzo polecam Panią Doktor Podkowińska

Świadomie nigdy nikomu nie polecę tego lekarza, a zwłaszcza jeżeli będzie chodziło o małe dziecko ( 3 i pół roku). Moim zdaniem jeżeli dziecko zaczyna płakać trzeba go uspokoić a nie krzyczeć na nie i uciszać słowami "zamknij się" -jak to zrobiła pani doktor do mojego dziecka... Zwracając jej uwagę, usłyszałam "jestem chora" co nie jest żadnym wytłumaczeniem jej zachowania. Moje dziecko zraziło się do lekarzy- tyle dobrego narobiła. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u doktor Podkowińskiej.

To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u doktor Podkowińskiej.

jest bardzo dobrym wspaniałym lekarzem Człowiekiem zatroskana o pacjenta nigdy nie zbywa pacjenta ma bardzo dobre wrażliwe serce

Rewelacyjny specjalista i wspaniały człowiek. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń odnosnie mojego leczenia.

Ja nie wiem po co dr.Podkowińska siedzi w tej przychodni,za darmo jej płacicie,przecież ona wcale nie pomaga ludziom,jest tak chamska,że na naukę kultury to powinna się udać do RZESZOWA obojętnie do jakiegokolwiek szpitala.Do dzieci to absolutnie nie ma cierpliwości.Przyjmować to ona powinna w lesie i to samą dzicz.Pomyliła się z powołaniem,naprawdę zajmuje nieodpowiednie miejsce pracy.

Grażyna Podkowińska to najlepszy laryngolog w Polsce. Leczę się od kilku lat i wszystkim polecam!

KOMPETENTNA, TAKTOWNA I BARDZO CIEPŁA.ZALECIŁA MI DOBRE LEKI.JEST BARDZO ODDANA SWOIM PACJENTOM I ZATROSKANA.