dr Grażyna Postrożna-Bartela

Internista

Z całego serca dziękujemy Pani doktor Grażynie Postrożnej za długą, wspaniałą, troskliwą opiekę medyczną za życzliwość oraz pomoc jak i wsparcie w trudnych chwilach choroby naszej Mamy i Babci Salomei . Zawód Pani doktor to powołanie którego brakuje większości lekarzy . Rodzina .

Rodzina .

bardzo dobry lekarz.przede wszystkim miła i kulturalna co jest ostatnio mało spotykane w środowisku lekarskim..wiekszość lekarzy po prostu robi łaskę pacjętą że wogóle ich przyjmuje.pewnie dlatego że za wizyty nie płaci sie osobiście tylko robi to fundusz

Pomimo zmian miejsca zamieszkania za nic nie zmieniłabym tego lekarza na innego. Jest idealnym przykładem lekarza rodzinnego!!

Super lekarz, polecam wszytskim.Rzetelnie stawia diagnoze, wyjaśnia przyczyny powstałej choroby, pomaga skuteczne w leczeniu. W kolejce nie czekałem dlugo, wizyta szybka i merytoryczna.

Wciąż poszukujesz "Internista Dąbrowa Górnicza"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
41-200 Sosnowiec
NZOZ QMEDIC
Łukasińskiego 11
41-300 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec