lekarz Grażyna Synoracka

2,1
1,8
2,4
1,9

Dziewczyny nie wierzcie dobrym opiniom o tej pani. Pani bez badania potrafi stwierdzić ciążę, o usg musiałam wyprosić, pani jest bardzo oceniająca i potrafi dosłownie powiedzieć że na co jeszcze czekam skoro mam już 30 lat. Badanie robi bardzo boleśnie, nie starała się być delikatna. Oczywiście poszłam do innego gabinetu, pani nie miała racji. A tym bardziej nie polecam na pierwszą wizytę bo nabawicie się traumy do końca życia. Ja zasugerowałam się dobrymi opiniami oraz prywatną opieką a mam traumę do końca życia.

Drogie kobiety…. Długo dochodziłam psychicznie po wizycie u tego „lekarza”, ale w końcu zabrałam się w sobie i chce przestrzec wszystkie naiwne kobiety, które sugerują się wspaniałymi komentarzami na temat tej osoby albo łudzą się, ze w luxmedzie znajda dobrego lekarza… Przyszłam na wizytę ponieważ jestem we wczesnej ciazy, a ze mam najlepszy abonament to chciałam z niego skorzystać (po to się go kupuje żeby mieć z niego korzyści, prawda? Czy ja coś zle rozumiem?), weszłam do gabinetu i nie zdazylam nic powiedzieć a słyszę: „kiedy ostatnia miesiączka???!!!!!??!!!!!” A ja grzecznie odpowiadam. (W dniu wizyty to był 43 dzień cyklu bez miesiączki) Po czym słyszę wielkie oburzenie „ Noooo takkk… 2 dni się ledwo spóźnia i już dziewczyny (?) przychodzicie i się denerwujecie (?)… a ja mówię do Pani doktor na to: Ale… ja jestem w ciazy. Czy to czasem wielu spraw nie zmienia? (Już sarkastycznie bo inaczej się nie da :D) a Ona: ale jak ja mam Pani uwierzyć ze jest Pani w ciazy? Kto to stwierdził????!!!! Po czym kazano wyciągnąć mi z torebki test ciążowy… (na pewno wszystkie Panie noszą go ze sobą) :)))) Wzięłam ze sobą wyniki od innego lekarza prywatnie i jak tylko Dr to zobaczyła to zostałam okrzyczana (!) za to ze byłam wcześniej prywatnie w znanej klinice i oskarżona o to ze przyszłam tylko bezczelnie wyłudzić skierowanie na badania (które notabene mi się należą)….. Dramat! Zero kultury, zamiast zrobić usg to wzięto ode mnie usg wykonane prywatnie i poczyniono notatki o stanie mojego zdrowia które napisał inny lekarz! A, i jeszcze telefon prywatny odebrany podczas krzyczenia na mnie po co tu w ogóle przychodzę. :) Mam nadzieje ze sprawiedliwości stanie się za dość i ta kobieta trafi w odpowiednie miejsce do pracy i nie będzie już krzywdzić kobiet.

Nie czekając na wyniki wdrożono leczenie. Wyniki okazały się jednak dobre. Leczenie nie było potrzebne a jego konsekwencje były długotrwałe i uciążliwe. Z całego serca nie polecam.

Chodziłam dawno, miałam 23 lata. Stwierdziła torbiel na jajniku, przepisała tabletki antykoncepcyjne, po kuracji półrocznej włosy wychodziły mi garściami. Nigdy nie zleciła mi badań hormonalnych, a miesiączki miałam nieregularne i długie (18-34 dni, długość do 13 dni). Wypadanie włosów się nasilało. Po latach zrobiono mi badania: prolaktyna, androstendion itd. bardzo podwyższone, a można było zdiagnozować i leczyć wcześniej. A teraz zastanawiam się, czy uda mi się zajść w ciążę. Dodam, że w owym czasie miałam też nawracające infekcje. Nie mogąc już wytrzymać w dyskomforcie szukałam informacji na własną rękę i poprosiłam o skierowanie na posiew. Odmówiła. Zrobiłam badanie prywatnie, wynik gronkowiec na 3 plusy. Zrobiła wielkie oczy. Nie polecam, to nie jest dobry lekarz. Chciałabym użyć bardziej dosadnego słowa. Zamiast diagnozować - przepisuje recepty, niby jest miła, ale nic z tego nie wynika. I bada w sposób mało delikatny.

Niestety popieram poprzednią opinię. Pani Doktor wg mnie posiada wiedzę, była delikatna przy badaniach, miła, wszystko ok dopóki nie poprosiłam o zwolnienie. To nic że przez stres miałam bóle kiedy nie dałam rady się podnieść przed 10min z krzesła, biegunki, zasłabnięcie. Niestety zmieniłam lekarza. Nie chcę mieć do siebie pretensji że mogłam coś inaczej zrobić.

konpletny brak kompetencjii bardzo niemila i arogancka

konpletny brak kompetencjii bardzo niemila i arogancka

Pani dr prowadzi obecnie moją ciążę i nie mam żadnych zastrzeżeń, a należę do osób, które zawsze szukają dziury w całym. Zawsze odpowiada na moje pytania (a kobieta w ciąży jak się naczyta literatury- ma ich wiele;)Kieruje na wszelkie badania, w razie wątpliwości w diagnozie kieruje na badania specjalistyczne nie wydaje opinii ot tak, jak to się zdarza innym lekarzom. Jest to prawdziwy lekarz z powołania, odbiera telefony kiedy pojawiają się problemy szybko doradzi. Ponadto swobodnie można z nią porozmawiać o antykoncepcji, jednym słowem lekarz warty polecenia

Pani Doktor ma częste humorki, wizyty fachowe ale bardzo szybkie ,mało tłumaczy, ma poglądy nie przytsjące do naszych czasów