lek. dent. Greta Wolańska-Durda

Moim zdaniem Pani Doktor mało poświęca czasu pacjentowi, jestem stałą pacjentką i byłam już na kilku wizytach, a najdłuższa moja wizyta trwała góra 20 min., bo zazwyczaj trwa z 15 min., a koszt takiej wizyty to 100 zł. Brakuje mi jeszcze dopieszczenia, wykończenia zęba tzw. estetyki wykończeniowej zęba i to chyba wynika z tego braku czasu, bo nie sądzę, że Pani Doktor tego nie potrafi, a świadczą o tym zdobyte dyplomy które nie jednokrotnie czytałam jak jeszcze wsiały w poprzednim gabinecie. Reasumując uważam, że jest brak konkurencji w Środzie Śl. w tej dziedzinie i na tym poziomie gabinetu stomatologicznego. Tak w ogóle to lubię chodzić do Pani Doktor tylko brakuje mi tego wykończenia.

bardzo profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt i najnowsze metody leczenia, zwłaszcza w zakresie estetyki. Pani Doktor baaardzo cierpliwa dla strachliwych pacjentów :))

Dobry lekarz , dobry i nowoczesny sprzęt, przyjemny gabinet,bardzo miła atmosfera.

Bardzo fajne podejście do pacjenta. Umawia się na godzinę i zazwyczaj wchodzi o czasie. Minusem jest długie oczekiwanie na kolejną wizytę.