dr hab. n. med. Grzegorz Bajor

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

2,4
2,5

Tragedia.... przyszłam z półtorarocznym synkiem który utykał na lewą nóżkę bez żadnego urazu,doktor stwierdził prześmiewczo że nic mu nie jest nie przebadając go w ogóle.....a na karcie wpisał stłuczenie biodra......nie polecam bardzo

Doktor nieuprzejmy, zero podejścia do dziecka, gburowaty, zamiast mówić kulturalnie to krzyczał. Nie polecam!!!!!

Bardzo dobry lekarz, wizyta z synem to była czysta przyjemność. Synek się nie bał, pan doktor ma podejście do małych pacjentów. Polecam wszystkim gorąco!

Bardzo dobry kompetentny lekarz,miły a zarazem dowcipny dla dziecka,profesjonalnie wytłumaczył cały przebieg zabiegu,krok po kroku. Po zakoñczonym zabiegu również do nas przyszedł,wszystko wyjasnij jak poszło...Do tego bardzo uprzejmy dla rodzica,godny polecenia :) Jesteśmy bardzo zadowoleni,że są tak dobrzy...ludzcy lekarze,bo to jest również bardzo ważne :)

Pan doktor mojego synka zbadał nieumytymi rękoma, praktycznie "w biegu". Dodatkowo był przy tym nieuprzejmy i gburowaty. Nie polecam!!1! Janusz

ja takze miałam niestety nie miłe doswiadczenie u pana doktora!nie umył rak przed badaniem syna i przyjmował w zimnym pomieszczeniu!nie polecam

Nie mam zastrzeżeń co do pracy tego lekarza. Zbadał mojego syna, powiedział co mu dolega i zalecił "ćwiczenia" w domu. Polecam

wizyta z rozebraniem dziecka trwała 3 minuty,zbadał siusiaka niemytymi rekoma .Nie powiedział co 2 latkowi jest,kazał kupić maść i w aptece powiedziano że jest znieczulająca- do zabiegów,więc chciał zrobić bolesny zabieg,który u innego lekarza nie był potrzebny.......bez serca,niekompetentny

Prawdopodobnie niekompetentnie oceniono stam zdrowia mojego dziecka. Inny specjalista potwierdzil swoja opinie badaniami.

Mnie wizyta z dzieckiem u Pana doktora mile zaskoczyła jest uprzejmy kompetentny cierpliwy jak mało lekarzy polecam go innym rodzicom.