lek. dent. Grzegorz Bartoszek

Byłem u niego nie raz zawsze wychodzę zadowolony najlepszy stomatolog w Szczecinie. Bardzo polecam.

Doktor nieuprzejmy, niecierpliwy i niedelikatny. Miałam kontakt z tym panem trzy razy: pierwszy kiedy czyścił mi zęby z kamienia (akurat nie było mojej dentystki) tak poranił mi dziąsła, że nie było zęba, przy którym nie byłoby rany. Drugi raz, kiedy tydzień po ekstrakcji ósemki zakładał mi "opatrunek" (miałam szczękościsk) narzekał na głos, że nie może wcisnąć tego lekarstwa, że za słabo otwieram usta, potem powiedział, że musiał rozerwać skrzep żeby to wcisnąć, a skrzep na drugi dzień mi wyleciał i zrobił się suchy zębodół. Trzeci raz kiedy dzwoniłam do kliniki z zagranicy (wyjechałam tydzień po ekstrakcji ósemki) a ten mi powiedział, że nie założy mi opatrunku przez telefon.... W ogóle był opryskliwy, winił mnie za to że skrzep wypadł, że trzeba było uważać itp. Ogólnie NIE POLECAM

Polecam! Prawdziwy lekarz z powołania! Bardzo cierpliwy i dokładny. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że już nigdy nie zmienię na żadnego innego stomatologa!