lekarz Grzegorz Bieńkowski

Ortopeda, Traumatolog

3,7
3,6

Po raz kolejny odwiedziłam Pana Doktora, miałam ogromy problem ze stawami. Każde wstanie wiązało się z ogromnym bólem, Pan Doktor dokładnie wyjaśnił mi chorobę w sposób obrazkowy,dzięki czemu dokładnie ją zrozumiałam, przepisał skuteczne leki i skierował na rehabilitację. Od wizyty minęły 2 miesiące i z każdym dniem widzę gigantyczne postępy. Z całego serca mogę polecić Doktora Bieńkowskiego.

Pan Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Potrafi doskonale zdiagnozować uraz i co najważniejsze trafnie zdiagnozować chorobę oraz podjąć odpowiednie kroki aby ją wyleczyć . SERDECZNIE POLECAM !!!

SUPER SPECJALISTA !!!! Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta,pomimo mojej nietypowej wady potrafił wskazać odpowiednią drogę i sposób leczenia . Widać duże doświadczenie i profesjonalizm. Bardzo polecam !!!

Gorąco polecam ! Pan Doktor to poprostu lekarz z powołania - miły,uprzejmy, a w szczegolnosci kompetentny. Dokładnie zbada i wytłumaczy przystępnym językiem powód dolegliwości i sposób leczenia, ak potrzeba to przepisze potrzebne leki Jestem super zadowolona !

Gorąco polecam !

Jestem super zadowolona !

Najlepszy fachowca! Wystarczyło, że 4 razy dotknął mi kolano i wiedział, że bez artroskopii nie da rady. A byłem u 2 innych lekarzy kazali mi czekac i cwiczyc. Dał od razu skierowanie do specjalisty. Nie musi pacjentowi tłumaczyc bo i tak nie zrozumie. Jest kompetentnym lekarzem. Polecam!

Jest kompetentnym lekarzem. Polecam!

Bardzo dobry specjalista, bardzo trafnie stwierdzona diagnoza( w przeciwieństwie do innego lekarza...) Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Polecam wszystkim tego fachowca !!!

Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze.
Polecam wszystkim tego fachowca !!!

Byłem u niego z synem. Leżałem pod jego nożem w 1982r., 1988r.. Nie mam uwag. Jest dobry.

Byłem u niego z synem. Leżałem pod jego nożem w 1982r., 1988r..
Nie mam uwag. Jest dobry.

Noga po wypadku a pan doktor nawet nie zlecil przeswietlenia, widocznie rtg ma w oczach!!! Szkoda, ze poszlam jeszcze raz i jeszcze. Dopiero nastepny lekarz zaaplikowal zastrzyki, udalo sie zorpedzic czesc krwiaka wielkosci dloni. Coz, madry Polak po szkodzie. ja tego lekarza zdecydowanie nie polecam.

Lekarz ten przywrócił mi możliwość chodzenia, bardzo dobry specjalista,przy czym bardzo uprzejmy POLECAM WSZYSTKIM.

Poszłam do doktora z okropnym bólem kolana, mówiłam co mi dolega, ale doktor wgl. mnie nie słuchał. Zgiął mi kolana 2 razy i tylko powiedział, że czuje opór. Gdy zapytałam czym to może być spowodowane, to nie uzyskałam odpowiedzi. Mówił cos do siebie pod nosem. Kolano jak bolało, tak nadal boli.