U dr Dawca znalazłam się z konieczności - ostry stan zapalny wokół ósemki, opuchlizna, szczękościsk i gorączka - ząb był wstrzymany, ledwo widoczny i do tego rósł krzywo, wciskając się w policzek... Dr zalecił usunięcie, bo nic dobrego z tego zęba by nie było, same problemy. Zabieg trwał ok 40 min. Ze względu na nieprawidłowe ułożenie zęba i niestety zakrzywioną część korzenia doktor nie miał lekko i musiał nacinać dziąsło, więc nie powiem żeby nie bolało, ale podziwiam Pana doktora za profesjonalizm, uprzejmość, empatię, która okazywała się tym, iż co chwilę doktor dopytywał czy wszystko w porządku i nawet chwile humoru. Szczerze jestem wdzięczna za szczęśliwe wykonanie zabiegu Panu doktorowi jak również Pani asystującej, która także była przemiła, nawet trzymała mnie za rękę, gdy tylko mogła. Bardzo wszystkim polecam, cudowni ludzie!

Pan Doktor posiada doskonałe umiejętności chirurgiczne, posiada niezwykłą pewność tego co robi, a do tego jest ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Ekstrakcja ósemki przebiegła szybko i bezboleśnie. Szycie mistrzowskie, rana zagiła się rewelacyjnie. Panu Doktorowi można zaufać w 100%. Asystujący zespół świetnie z nim współpracuje. Jak najbardziej polecam :)

Polecam! Polecam! Polecam! Polecam dr. Dawca! Wspaniały specjalista, z dużą wiedzą i opanowaną do perfekcji praktyką! Wyrywanie problematycznej/poziomej ósemki trwalo około 5 sekund! A ból po zabiegu - prakrycznie nie nie bylo go wcale ;) Bez komplikacji i z uśmiechem ;) Jeśli chirurg szczękowy to tylko Pan Doktor! Najlepszy lekarz jakiego znam!

Jeśli chirurg szczękowy to tylko Pan Doktor! Najlepszy lekarz jakiego znam!

Gdyby nie pan dr Dawiec, nigdy nie przypuszczałabym, że leczenie zęba może być bezbolesne, że plomby nie muszą być widoczne, że można być zarazem profesjonalistą z prawdziwego zdarzenia i przesympatycznym człowiekiem. Oprócz tego, należy wspomnieć, że różnorodność problemów z zębami jakie są zgłaszane panu doktorowi, pozwalają wierzyć, że nie ma problemu, którego nie da się sensownie rozwiązać. Szczerze polecam!

Profesjonalnie, solidnie i przesympatycznie. Wyrywanie gornej 7- bezbolesnie! Pierwszej klasy specjalista. Polecam

Cudowny lekarz podejście do pacjenta 100 % co w stomatologi jest jak dla mnie bardzo ważne . Profesjonalista na 100 % wspaniały lekarz :)

Świetny lekarz, profesjonalista, wzbudza zaufanie, idealne podejście do pacjenta. Polecam w 100% :)

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem :), niesamowicie sympatyczny, troskliwy oraz kompetentny. Sam zabieg usuwania ósemki był szybki, pozbawiony komplikacji i przeprowadzony przy dozie śmiechu, a po nim wszystko świetnie wytłumaczył. Również towarzysząca Pani asystentka była wspaniała, a mi nawet ząb przypadł w całości!

Witam Miałam wyrwane zęby u Pana doktora,ale powiem szczerze że gdybym miała iść znów to zrobić tylko pójdę do Niego.W sumie wyrwał mi 7 zębów w ciągu półtorej miesiąca,ale było wszystko ok mimo że byłam w 8 miesiącu ciąży!!! Polecam

Witam
Polecam

Doktor jest profesjonalistą, Jego kompetencje, kompleksowość podejścia, tłumaczenie leczenia oceniam na 100 %. Jest uprzejmy, poświęca wiele czasu pacjentowi, ratuje każdy ząb. Wzbudza zaufanie. Polecam dr każdemu. To naprawdę dobry i wielki "FACHOWIEC".

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Zabrze"?

Stomatologia Prochasek
Staszica 9