Chirurg Stomatolog Zabrze

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista chirurgii stomatologicznej.
Prawdziwy lekarz z powołania.
Widać że posiada doświadczenie oraz precyzje, potrafi zadbać o komfort pacjenta podczas zabiegu.

Bardzo dobry specjalista chirurgii stomatologicznej.
Prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Izabela

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6

Kompetencje zawodow jak i podejście do pacjenta na najwyższym stopniu

Kompetencje zawodow jak i podejście do pacjenta na najwyższym stopniu

Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp

Zabrze

U dr Dawca znalazłam się z konieczności - ostry stan zapalny wokół ósemki, opuchlizna, szczękościsk i gorączka - ząb był wstrzymany, ledwo widoczny i do tego rósł krzywo, wciskając się w policzek... Dr zalecił usunięcie, bo nic dobrego z tego zęba by nie było, same problemy. Zabieg trwał ok 40 min. Ze względu na nieprawidłowe ułożenie zęba i niestety zakrzywioną część korzenia doktor nie miał lekko i musiał nacinać dziąsło, więc nie powiem żeby nie bolało, ale podziwiam Pana doktora za profesjonalizm, uprzejmość, empatię, która okazywała się tym, iż co chwilę doktor dopytywał czy wszystko w porządku i nawet chwile humoru. Szczerze jestem wdzięczna za szczęśliwe wykonanie zabiegu Panu doktorowi jak również Pani asystującej, która także była przemiła, nawet trzymała mnie za rękę, gdy tylko mogła. Bardzo wszystkim polecam, cudowni ludzie!

Opinia dodana przez: Agnieszka 36 l.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1

dr n. med. Maciej Studziński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZOZ MEDICO Przychodnia Lekarska

41-800 Zabrze

Zdecydowanie profesonalny, dokladny, zartobliwy. Jesli jego fachowosc i dokladnosc przelozy sie w czasie to bede chodzila do niego na kontrole i ewentualne leczenie. Teraz pokladam nadzieje ze zeby ktore zostaly zaleczone przez niego beda dlugo zdrowe poniewaz poprzednia pani stomatolog ciagle leczyla te same zeby na pograniczu plaby (ktora sama zalozyla) i zeba.

Opinia dodana przez: Asia

Ryszard Pelc

Protetyk, Chirurg stomatolog

Stomatologia Rodzinna" s.c.
3 Maja 55/1
41-800 Zabrze

No cóż,10 lat temu też bym piała z zachwytu nad umiejętnościami pana doktora.Wtedy górną ósemkę usunął w mig.Niestety takie wyobrażenie cudownego chirurga trwało do feralnego stycznia tego roku.Usuwał dolną ósemkę przez 45 min-istna rzeź: dłutowanie ,borowanie itd.Bezboleśnie,owszem.Jednak z powikłaniami.Po pierwsze nie kazał zrobić zdjęcia pantomograficznego/widocznie roentgena ma w oczach/.Zostawił odłamki- przez kilka tyg.chodziłam z bólem niewyobrażalnym,a on bezradnie rozkładał ręce-"nie ma prawa boleć",nie podał żadnych zaleceń pooperacyjnych, wyplułam skrzep,bo nie wiedziałam,że nie wolno i dorobiłam się zębodołu/koszmar/, dawał nipasy i inne metronidazole,chwilowo łagodziło, ale potem wyrastało tzw. dzikie mięso-wycinał,zastanawiał się co to jest.Poszłam wreszcie do zwykłej dentystki, ta skierowała mnie na pantomograficzne zdjęcie i-okazało się,że się nie goi,bo coś tam zostało. Na to pan dr,że się zdarza. Wcześniej jego asystent nieśmiało próbował powiedzieć,że być może coś zostało,ale ogłuchł na tę chwilę.Pierwszy odłamek moje dziąsło "urodziło " po miesiącu, kolejny po następnych dwóch.Boli mnie do dzisiaj. Mało tego uszkodzili mi staw podczas usuwania.Krzyknęłam:"moja szczęka", odp.:"nic nie będzie szczęce".Akurat.Uszkodzili nerw-nie czuję połowy języka-zapewnienie:"to minie, przy takich ósemkach się długo goi".Okazywał zniecierpliwienie moimi kolejnymi wizytami, bo przecież nie powinno boleć, a potem wszystko zwalił na "bardzo ciasne uzębienie,jakiego w życiu nie widział".Klinicysta. Po operacji nie podał żadnych zaleceń-pośpiech,pełen korytarz pacjentów,a tu już prawie 19.Teraz szukam lekarza,który zajmuje się regeneracją nerwu,ale nie mam zbytnich nadziei.Cały czas mnie boli dziąsło po wyrwanej ósemce,podczas szczotkowania krwawi,dalej jest tam przykurcz i twarde miejsce.Szczękościsk trwał 3 miesiące, zresztą do teraz nie mogę otworzyć buzi tak szeroko jak przed tą przeklętą operacją.Odradzam,odradzam. Pan doktor chyba wpadł w rutynę,zresztą sprzęt też nie jest rewelacyjny/aparat rtg,którym mi zrobił łaskawie zdjęcie nie pokazał tych dość sporych okruchów/. Omijać z daleka. Wiem,że dla wielu osób to świetny chirurg,zaznaczam- też tak mniemałam, alenieprofesjonalne podejście do mojego trudnego przypadku zweryfikowało mój osąd pana doktora.Do tego jeszcze niechęć do przyznania się do popełnionego błędu i zaniedbania .Przecież każdemu się zdarzają pomyłki.Niestety nie każdy ma odwagę przyznać się do błędu.Mam tylko nadzieję,że nie zrobił mi się tam nerwiak lub inne paskudztwo.ODRADZAM CIASNOUZĘBIONYM.

Opinia dodana przez: liska

lek. dent. Cezary Szymczyk

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Instytut Onkologii Gliwice
Chojnickiego 12
41-800 Zabrze

Znakomity fachowiec. Wie dokładnie co ma robić. Wyrywałem u niego zęby i z uśmiechem na twarzy wychodziłem z gabinetu. Ma ogromne poczucie humoru. Polecam Pana doktora wszystkim.

Opinia dodana przez: Mariusz

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6