Lekarze Chirurg stomatolog Zabrze

lekarz Zenon Halaba

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Ciołkowskiego 14/4
41-818 Zabrze

Lekarz godny polecenia, znam go od trzydziestu lat Pozdrawiam serdecznie E. Lautsch ( SZYMAŃSKI os.Kopernika)
Opinia dodana przez: Edward

dr n. med. Elżbieta Olesiak-Romanowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ DENTALIS TEAM
Wolności 263/1
41-800 Zabrze

Właśnie jestem po wizycie u Pani Doktor i jestem niesamowicie szczęśliwy, uratowała mojego zęba , który został stracony przez dwóch innych stomatologów.:-) Szczerze polecam , Staszek

lekarz Jacek Gronka

ul. Szczecińska 61
41-814 Zabrze

Serdecznie polecam, jestem po usunięciu znamienia. Pan doktor to sympatyczna, kompetentna osoba z poczuciem humoru, a przede wszystkim dobrze i dokładnie wykonująca swoją pracę, piękne szycie, dokładność i dobre podejście do pacjenta. Polecam , Natalia
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marcin Krasoń

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wybitny specjalista, cudowny człowiek, po prostu lekarz o Wielkim Sercu. Sposób w jaki objął opieką moich rodziców, zwłaszcza ojca, który co tu dużo mówić jest "trudnym pacjentem" godna podziwu. Życzę każdemu z problemem sercowym, aby miał szczęście trafić pod skrzydła Pana doktora.
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Tomasz Grela

Praktyka Lekarska Dentystyczna Oldent Tomasz Grela
41-800 Zabrze

Zdecydowanie godny polecenia: miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta, wysoka jakość usług (o wizytach u innych sądeckich stomatologów nie chce wspominać bo naprawdę należy ich unikać i jak najszybciej skontaktować się z dr Tomaszem Grelą), ceny są za wysokie, i mam przynajmniej pewność, że zęby są właściwie wyleczone i niewielki ubytek źle wyleczony nie przekształci się w poważne leczenie kanałowe:) To dentysta, którego odwiedza się niemalże z przyjemnością!
Opinia dodana przez: agagre

lekarz Marek Filipowski

3 Maja 35A/7
41800 Zabrze

Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Janusz Blank

Wolności 126a
41-800 Zabrze

Pan doktor bardzo profesjonalnie traktuje pacjentów. Jest wyjątkowo cierpliwy i spokojny. Zawsze tłumaczy przebieg leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Jego cierpliwość i usposobienie dobrze wpływają na dzieci podczas wizyty, nawet jeśli wcześniej bały się dentysty.

lek. dent. Joanna Wegiera

MA-DENT
Kochanowskiego 29
41-819 Zabrze

Wizyta była bez stresowa. Polecam z całego serca. Pani doktor jest kompetentna, udziela pełnej informacji i to rzeczowej informacji, a co również jest bardzo istotne dla pacjenta - jest bardzo miła.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Dziękujemy Panie Doktorze za usunięcie stwora guza-Neuroblastomy,jestesmy bardzo wdzięczni za udaną operację i jego całkowite usunięcie.całe życie będziemy dziękować...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Mariola Karłowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Franciszkańska 2B 8
41-800 Zabrze

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Urszula Żurawska-Kapko

Zakład Rehabilitacji
Leona Kruczkowskiego 36
41-813 Zabrze

Bardzo kompetentny, doświadczony lekarz. Fachowość, precyzja i niezwykła sumienność w wykonywaniu zawodu. Rzetelność , zaufałam Pani doktor około 25 lat temu i nic do dziś się nie zmieniło. Mając blisko 60 lat w dalszym ciągu mam wszystkie swoje zęby.. Polecam bez wahania Panią doktor, wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Łukasz Pięta

NZOZ ACTIV-MED s.c.
Franciszkańska 19
41-819 Zabrze

Bardzo polecam tego lekarza. Mimo młodego wieku bardzo kompetentny i profesjonalny. Poza tym ma duże poczucie humoru:)
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Małgorzata Komender-Cwynar

ulica Franciszkańska 2B 8

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Grzegorz Dawiec

Chirurg stomatolog

Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp
Zabrze

Witam . Byłam pacjentką Dr. Dawiec było to już spory czas temu ale muszę korzystając z okazji dodać komentarz . Do tego Doktora trafiłam w naprawdę złym stanie ząb pod ropą obrzęk twarzy drastyczny i przewlekły ból sięgający zenitu . Doktor Dawiec usunął ten ząb w tak magiczny sposób ,że już po wyrwaniu nadal trzymałam otwarte usta myśląc że dopiero zaczął .Kiedy zaczął się z tego faktu śmiać zrozumiałam ,że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Varixmed Specjaliści
Nowowiejskiego 20
41-808 Zabrze

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Hawranek

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /

lekarz Piotr Pasek

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Wojciech Brzozowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Od wielu lat korzystam z uslug Pana Doktora i nie zmienie tego, jak dlugo bede miala mozliwosc. Jest znakomitym lekarzem, niezwykle przyjaznym, godnym absolutnego zaufania. Za kazdym razem ide do niego bez stresu i tego strachu, jaki zwykle towarzyszy wizytom u dentysty. Calym sercem polecam. Dziekuje Panie Doktorze :)
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Józef Gregor

Chirurg dziecięcy

Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

Bardzo dobry , dokładny, profesjonalny lekarz. Dobre podejscie do dzieci. Syn (4lata) na pierwszej wizycie byl bardzo wystraszony ale humorystyczne podejscie Pana doktora zmienilo strach i syn sie przestal bac. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona